На другому дні Ukrainian Creative Week можна здобути успіх в кубі

Другий день тижня креативності Ukrainian Creative Week, окрім насиченої семінарської програми, включить в себе оголошення переможців одразу трьох конкурсів: Ukrainian Design:The Very Best Of 2017, Kakadu Awards 2017 та АDC*UA Awards 2017. Чекаємо Вас на церемонії, адже є вірогідність, що саме ваша робота стане трикратним переможцем та здобуде успіх в кубі!

Коментарі 2876

UCW зібрав на одній платформі впливових лідерів рекламно-комунікаційного ринку України, серед яких: засновники провідних агентств, дизайн-студій, арт та креативні директори, ілюстратори, незалежні фахівці, інноватори та лідери думок. Вони виборюють не тільки локальні нагороди, але і здобувають перемоги на міжнародній арені. Саме вони проведуть ряд безкоштовних семінарів, лекцій та воркшопів для слухачів UCW.


Зустрічайте спікерів:

  • Святослав Кобзенко, креативний директор RAM 360         
  • Оксана Капранова, арт-директор та Ілля Янков, копірайтер THINKMcCAN
  • Антон Савчук, креативний директор Visage DDB
  • Олесь Кучеренко, креативний директор Bambuk Design Studio  
  • Маша Тетерін, Head of BBDO Ukraine design studio, член клубу ADC*UA      
  • Антон Іванов, Senior Designer, banda
  • Костянтин Шнайдер, креативний директор Saatchi & Saatchi Ukraine, член клубу ADC*UA                               
  • Олександр Смірнов, креативний директор, партнер Tabasco, президент клубу ADC*UA  

Повна програма опублікована на сайті. Просимо слідкувати за оновленнями.


О 18:00 запрошуємо на Welcome Drinks напередодні Церемонії нагородження переможців одразу трьох конкурсів: UKRAINIAN DESIGN: THE VERY BEST OF 2017, ADC*UA AWARDS 2017, KAKADU AWARDS 2017.

Що, як не Ніч рекламожерів, може бути найкращим завершенням тижня креативності? Показ найкращих рекламних роликів, які підкорять глядачів своєю різноманітністю і оригінальністю та подарують найяскравіші емоції. Квитки можна придбати за посиланням.У разі запитань ви можете звернутись до оргкомітету: [email protected] – Катерина Грабовська, [email protected] – Юлія Смійчик, +38 (044) 490 90 30. 

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода