На ICTV вийшов оновлений «Ранок у Великому Місті»

17 листопада програма «Ранок у Великому Місті» на ICTV вийшла в оновленому вигляді. Проект повністю змінив графічне оформлення, логотип та заставку.

Коментарі 1235

Дизайн оновили вперше за час існування програми. За словами продюсерів, тепер «Ранок» на ICTV відображатиме свою концепцію чіткіше та у більш сучасному вигляді.

«Ранок у Великому Місті» - шоу, яке відрізняється від більшості ранкових програм. Тому новою графікою ми хотіли підкреслити ці відмінності. Це був виклик для команди, оскільки ми не могли втратити у графіці і настрій ранку, й інформаційну складову програми», - ділиться маркетинговий директор ICTV Сабіна Абляєва

На глядачів також очікують нові рубрики з яскравими заставками, в яких з’являться обличчя авторів сюжетів. Серед новинок - «Історія одного злочину», де у серіальному форматі розповідатимуть про найгучніші пограбування та авантюри в Україні і світі. Своє продовження отримають і колишні рубрики, такі як «33 за 3», де нова ведуча Олександра Кучеренко розкриває справжнє життя і думки своїх відомих цікавих гостей.

Одними з особливих у заставці стали кадри з київського метрополітену. Для зйомок був виділений окремий поїзд. Його виїзд з тунелю довелось знімати одним кадром, адже часу знімальна група мала обмаль.

«Ми відійшли від традиційних предметів ранку і сконцентрувалися на емоціях - енергії і радості світанкового сонця, налаштуванню на день. В основі оформлення лежить концепція ритму великого міста. Перенесення у назві, лінія, що біжить, підхід до звуку - все відповідає цьому завданню. Ми хотіли передати через дизайн динаміку ранкового ритму міста, щоб він, як і проект, заряджав глядача енергією на цілий день. Ранкове шоу ICTV інформаційне, тому пакет графіки містить багато додаткових функціональних елементів, які допомагають швидко і легко сприймати інформацію», - говорить керівник дизайн-бюро StarLightMedia Олексій Рєпік.

Нагадаємо, цього року до ведучих Юлії Зорій та Павла Казаріна доєднався Сергій Лиховида.

Дивіться «Ранок у Великому Місті» з вівторка по пятницю з 6:30 на ICTV.

Генеральна продюсерка ICTV: Анастасія Штейнгауз

Продюсери ранкового шоу: Дмитро Слободян, Андрій Слободян

Маркетингова директорка ICTV: Сабіна Абляєва

Керівник з маркетингу StarLightMedia: Олена Мартинова

Ідея, лого, дизайн: Андрій Курило, Закентій Горобйов

Анімація: Ярослава Луценко, Дмитро Покрасен, Матвій Бабак, Вадим Ревін, Дмитро Маяцький, Віталій Сак

Арт-директор: Дмитро Маяцький

Креативні директори: Олександр Антонов, Віталій Сак, Олексій Рєпік

Виконавчі продюсери: Олександр Ремез, Ольга Шпачук

Продюсерська група дизайн-бюро: Наталія Бовшик, Олексій Пацелюк

Керівник дизайн-бюро: Олексій Рєпік

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода