На ICTV з’явиться новий зірковий ведучий

Осінній сезон телеканал ICTV розпочне з крутих відкриттів. До команди зірок долучиться відомий ведучий Олексій Душка.

Коментарі 1960

Його власний авторський проєкт точно приверне увагу глядачів біля екранів телевізорів і смартфонів. 

“Мені подобаються програми, які виробляє телеканал ICTV. Його аудиторія мені близька. Адже я сам фактично є її частиною. За 15 років роботи на телебаченні я багато чого знімав, багато чого бачив, але те, що ми створюємо зараз - новий етап у моїй кар’єрі”. 

Зйомки нового проєкту тривали 4 місяці. За словами Олексія, за такий короткий період був виконаний великий об’єм задач.

“Унікальність ICTV в людях. Тут всі - керівники,  адміністратори, журналісти, режисери монтажу, оператори - включилися в процес дуже швидко, без розкачки. Прийшли, розподілили сфери відповідальності і все чітко виконали”.

Ведучий інтригує, що це не єдиний проєкт, який би він хотів реалізувати на каналі ICTV. У планах Олексія запропонувати глядачеві щось більше. Начасі ж показати круті рейтинги і довести, що новий ведучий з командою ICTV може запустити потужний проєкт швидко, якісно і з хорошими цифрами.

Про проєкт Олексія Душки ви дізнаєтесь незабаром. А поки невеличкий спойлер - буде небезпечно.  

Олексій Душка - український журналіст, автор та шеф-редактор телевізійних проєктів, телеведучий. Кар’єру розпочав як кореспондент ТСН, спеціалізуючись на журналістських розслідуваннях. У 2009 року в ефір 1+1 вийшов спецпроєкт «У бога за пазухою» про зловживання серед духовенства. За цю серію матеріалів ведучий отримав персональну премію «Телетріумф». У 2010 році розпочав роботу над новим  проєктом розслідувань і викриттів «Особиста справа». Також Олексій створював такий відомий телепродукт про споживчі дослідження як “Територія обману”. А у 2018 році запустив авторське кулінарне шоу «Їмо за 100». 

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода