На «Київ Цифровий» запустили 3D-тури будівлями, зруйнованими внаслідок російської агресії

Цей туристично-культурний хаб вже відвідали понад 100 тисяч користувачів з понад 30 країн світу.

Коментарі 1841
Керівник цифрової трансформації Києва (CDTO) та заступник голови КМДА Петро Оленич повідомив, що в Києві з’явились 3D-тури будівлями, зруйнованими та пошкодженими внаслідок російської агресії проти України.

3D-тури доступні на порталі туристично-культурного хабу «Київ Цифровий». Зокрема, на порталі можна подивитися фото в форматі 360⁰ зруйнованих російськими військовими будинків у Дарницькому, Шевченківському, Святошинському, Оболонському, Подільському та Солом’янському районах. Також на «Київ Цифровий» виклали панорами зруйнованих міст та сіл Київської області, серед яких: Бородянка, Гостомель, Макарів, Ірпінь, Буча, Горенка та Стоянка.

«Важливо зафіксувати воєнні злочини РФ та поширювати інформацію. Ворог заплатить, а ми обов’язково все відновимо та переможемо», — запевнив Оленич.

Директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Олег Половинко розповів, що туристично-культурний хаб Києва вже відвідали понад 100 тисяч користувачів з понад 30 країн світу.

Раніше в Україні створили віртуальний музей пам'яті війни, де можна побачити наслідки російської окупації Київської області. VR-музей запустили на туристичному порталі Київщини (Управління туризму Київської обласної державної адміністрації) у співпраці з проєктом «Війна впритул». У музеї можна переглянути, який вигляд мають Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка, Горенка і Стоянка після російської окупації.

За матеріалами https://ms.detector.media/
Обговорити з іншими читачами:
Погода