На MEGOGO з’явились одразу чотири аудіоверсії популярних українських книжок

На медіасервісі MEGOGO з’явились чотири аудіокнижки від сучасних українських авторів. Серед новинок: іронічний нон-фікшн Ірени Карпи «Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете», збірка життєписів відомих українок від Катерини Бабкіної та Марка Лівіна «Сила дівчат», зворушлива проза Фоззі «Червоні хащі» та дебютний роман Гліба Гусєва «Не святий»

Коментарі 4464

Дві аудіоновинки озвучили її автори: Ірена Карпа та Фоззі. Виробництвом займалася команда MEGOGO Audio.

Аудіокнижки доступні за всіма передплатами в розділі «Аудіо» через мобільний додаток MEGOGO, а також на CarPlay чи Android Auto.

В іронічній аудіокнижці «Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете» Ірена Карпа розповідає реальні історії з її життя та друзів. Авторка ділиться власним досвідом знайомств, розповідає про романтичні пригоди та про те, як побудувати міцні стосунки.

В аудіокнижці авторів Катерини Бабкіної та Марка Лівіна «Сила дівчат: маленькі історії великих вчинків» зібрані оповіді про 50 видатних українок, серед яких Катерина Білокур, Леся Українка, Лілія Пустовіт, Ліна Костенко, Ольга Харлан, Софія Яблонська та інші. Книжка рекомендована також для прослуховування з дітьми.

Аудіоверсія роману Гліба Гусєва «Не святий» – це історія про молодого хлопця Артема Щербакова, який переїхав до Києва у пошуках себе. Герой починає вести щоденник, адресований батькові, з яким ніколи не бачився. 

А в центрі сюжету аудіокнижки «Червоні хащі» від Фоззі – мешканці будинку для людей похилого віку, який стоїть посеред лісу біля Черкас. Богдан Васильович Ковтун, колишній шкільний вчитель, приїжджає туди доживати віку. І раптом стає свідком та учасником інтриг, дружби, ворожнечі і хитромудрих витівок.

Зазначимо, що друковані версії аудіоновинок представлені видавництвами #книголав та Видавництвом Старого Лева. Наразі MEGOGO Audio співпрацює з такими українськими книговидавцями: Видавництвом Аннети Антоненко, ІРІО, Discursus, Видавництвом Старого Лева, Vivat, Meridian Czernowitz, Ранок, Чорні вівці, Книги-ХХІ, #книголав та інші.

Нагадаємо, MEGOGO активно розвиває власне аудіовиробництво та стрімко наповнює свою бібліотеку українськими книжками. Нещодавно на медіасервісі вийшла аудіокнига «50 експрес-уроків української для дітей» від мовознавця Олександра Авраменка з героями дитячого телеканалу ПЛЮСПЛЮС. 

За матеріалами прес-релізу.
Обговорити з іншими читачами:
Погода