На MEGOGO з’явилися добірки улюблених фільмів відомих українок

Співачки, спортсменки, художниці та підприємниці рекомендують до перегляду кінострічки

Коментарі 2133

На медіасервісі MEGOGO з'явилися добірки улюблених фільмів від успішних українських жінок. В ініціативі взяли участь 19 відомих дівчат із різних індустрій. Добірка «Красиві. Сильні. Незабутні» вже доступна у розділі «Фільми» або за посиланням.

Своїми улюбленими кінострічками поділились музичні виконавиці Alina Pash, ONUKA, Христина Соловій; спортсменки Лілія Подкопаєва, Дар'я Білодід, Еліна Світоліна; дизайнерки Світлана Бевза, Валерія Гузема, Катя Сільченко; художниці Ліліт Саркісян, Аліна Клейтман; підприємиці Сабіна Мусіна та Вікторія Рєпа; режисерка Таня Муіньо; тревел-блогерка Маша Себова; директорка Українського культурного фонду Юлія Федів; креативна директорка Українського інституту Тетяна Філевська; культурна менеджерка Катя Тейлор та генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич. 

«Попереду не просто перші весняні вихідні, але й чудова нагода вкотре поговорити про силу й відвагу кожної жінки. Аби будь-яка розмова завершувалась хорошим фільмом – ми звернулись за кінорекомендаціями саме до тих, хто справді надихає. 19 успішних дівчат порадили більш як 50 кінострічок», – розповідає Валерія Толочина, директорка із маркетингу MEGOGO.

Добірка «Красиві. Сильні. Незабутні» на MEGOGO має як українські, так і світові знакові стрічки. Наприклад, серед рекомендацій можна знайти трагікомедію українського режисера Антоніо Лукіча «Мої думки тихі», драму «Хлопчик у смугастій піжамі», а також оскароносну стрічку «Зелена книга» та інші. До добірки увійшли як безкоштовні фільми, так і ті, що входять у передплати або доступні за поштучною покупкою.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода