На мобільні застосунки у 2023 році потратили майже 40 мільярдів доларів

Згідно з нещодавнім аналізом ринку від Data.ai, користувачі операційних систем iOS та Android витратили приголомшливу суму в 33,9 мільярда доларів на мобільні застосунки та ігри протягом першого кварталу 2023 року.

Коментарі 1227
Аналіз показує, що найбільше витратили користувачі iOS, тоді, як власники Android пристроїв вдвічі менше.

Власне користувачі смартфонів та інших ґаджетів під керуванням iOS покрили 64% від загальної суми витрат – 21,7 мільярда доларів. В цей час користувачі Android витратили 12,2 мільярда, що становить лише 36% від загальної суми витрат.
Витрати користувачів на застосунки у першому кварталі 2023 року
Витрати користувачів на застосунки у першому кварталі 2023 року
Витрати за період в розрізі платформ
Витрати за період в розрізі платформ
Лідерство серед країн

Звіт показує, що користувачі з США, Японії та Південної Кореї витратили найбільше на мобільні застосунки та ігри. Ігри, розважальні та комунікаційні програми були найпопулярнішими категоріями витрат, а активне зростання видатків користувачів спостерігалося в категоріях "відеоплеєри і програми для редагування", "дім" та "здоров'я і фітнес".

Що стосується завантажень програм, то в першому кварталі цього року користувачі обох платформ скачали на свої мобільні пристрої 38,2 мільярда застосунків. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість завантажень на iOS збільшилася на 12% і досягла 9,1 мільярда утиліт. Кількість завантажень для Android зросла на 1% до 29,1 мільярда програм. Найбільше застосунків на свої пристрої встановили користувачі з Індії та Бразилії.
Кількість завантажень на різних платформах
Кількість завантажень на різних платформах
Популярні категорії

Найпопулярнішими категоріями завантажень на iOS були "ігри", а також "утиліти для фото- та відеозйомки". У розрізі категорій завантаження програм з "здоров'я та фітнесу", "навігації" і "каталогів" зросли на 17%, 15% та 12% відповідно. Ігри, різноманітні утиліти та розважальні програми були найчастіше завантаженими з Play Market. За категоріями найбільше зросла кількість завантажень в іграх, застосунків для підвищення продуктивності та освітніх програмах. Кількість завантажень у сегментах "продуктивність", "книги та довідники" і "навчання" зросла на 12%, 10% та 9% відповідно.

Найпопулярніший застосунок

Нарешті, найпопулярнішими мобільними застосунками за кількістю завантажень стали TikTok, Instagram і Facebook, а за витратами користувачів – TikTok, YouTube і Disney+. За кількістю активних користувачів найпопулярнішими виявилися Facebook, месенджер WhatsApp та Instagram.
Найпопулярніші застосунки
Найпопулярніші застосунки
Загалом, дані звіту свідчать про те, що мобільні застосунки та ігри продовжують залишатися популярним вибором для споживачів, а витрати та кількість завантажень зростають з року в рік.

За матеріалами https://24tv.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода