На пивний ринок України виходить новий продукт — «Львівське Радлер»

ТМ «Львівське» продовжує розширювати свій асортимент, і сповіщає про вихід на український ринок класичного напою родом із Німеччини – Радлер.

Коментарі 2024

Радлер – це дуже популярний європейський напій який поєднує в собі пиво та лимонад. Пиво зі смаками вже давно набрали популярності серед західних країн, а Львів завжди був західними воротами України до Європи, саме тому «Львівське» надихається традиціями  і презентує європейську класику, але вже в українському стилі.

«Львівське Радлер» — це колоритне поєднання пива та українських фруктових смаків з нотками м’яти.  Продукт представлений у банціз двома смаками: яблуко та м’ята, лимон та м’ята. Також напій матиме менший вміст алкоголю (3,5%), ніж звичайне пиво, тому є чудовим вибором для тих, хто хоче освіжитися й насолодитися приємним фруктовим смаком.

ТМ «Львівське» вірить, що ця новинка стане популярним трендом і знайде своїх споживачів, завдяки особливому та легкому смаку та  яскравому дизайну, з вкрапленням українського характеру.

Новий продукт «Львівське Радлер» не тільки додасть різноманіття у вибір пива ТМ «Львівське», а й сприятиме популяризації європейських традицій та зміцненню зв'язків між українською та європейською культурами.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода