На ТБ з’явилась серія роликів АЗК WOG «Всюди, де люди»

Відео стали продовженням оптимістичної кампанії бренда, що активно реалізується у соціальних мережах, ЗМІ та на зовнішніх носіях від початку всеукраїнського карантину.

Коментарі 2614

Дороги, подорожі, аеропорти, поїзди, зустрічі з рідними, коханими та друзями, живе спілкування та нові контакти – за час карантину українці неймовірно скучили за цими простими, але важливими радощами. WOG відчув цей дефіцит і вирішив створити серію роликів про зустрічі людей з людьми і наголосити, що всі ми обов’язково вирушимо у дорогу, як тільки закінчиться карантин.

Сюжетний ряд демонструє глядачам ролику знайомі всім ситуації, що трапляються під час подорожей. «Спокійне сонне ранкове місто, яке прокидається від звуку мотора автомобіля з маленьким пасажиром. Нове знайомство та запашна кава у потягу. Бадьора пробіжка закоханих аеропортом, які поспішають на свій рейс, але обов’язково заходять перекусити у WOG Cafe. Галаслива та весела дитяча футбольна команда, яка подорожує на автобусі та ласує на АЗК улюбленими хот-догами… Так, ми всі за цим скучили. Але ще більше ми скучили за простим живим спілкуванням, за теплими розмовами. Тому ми всі вже збираємося в дорогу на зустріч з близькими людьми», - розкриває меседж та настрій відео Віталій Старомінський, директор з маркетингу WOG .

Слоганом нового кампейну став короткий і влучний вислів «Всюди, де люди». Він вдало транслює нове позиціонування WOG, що орієнтоване на людей. Бо насправді їздять не машини, їздять люди.

Серія ТБ роликів є частиною кампанії, ціль якої додати українцям оптимізму та гарного настрою. WOG з початку карантинних заходів висловив свою позицію та запустив всеукраїнську кампанію із закликом залишатися вдома, бути оптимістом і знаходити позитив у всьому. На першому етапі кампанії були розміщені борди з порадами про те, як пережити карантин на позитиві. Також для соцмереж було зняте відео «Поради бабусі Оксани», де справжня українська життєлюбка дає рекомендації, яких заходів потрібно дотримуватися під час карантину. Далі – у  Instagram був запущений проект «Червона Рута Челендж», який стимулював людей мити руки протягом 30 секунд. А нещодавно на підтримку роликів «Всюди, де люди» WOG створив «Карту добрих історій». Це онлайн-проект, виконаний у вигляді інтерактивної мапи України з локаціями добрих історій та пригод, що трапились під час мандрівок і покликаний показати українцям, що вони добрі, чуйні, людяні та мотивувати їх на хороші вчинки. Тут можна прочитати добрі історії, що траплялись з українцями на дорогах. Або написати власну, і вона з’явиться на Карті.

Трансляція роликів WOG «Всюди, де люди» відбувається на всіх українських телеканалах і у соцмережах бренду, а також буде підтримана рекламою на зовнішніх носіях по всій Україні.

 video
 video
 video

Команда серії ТБ роликів:

Замовник: Мережа АЗК WOG

Агенція: FEDORIV

Студія: Limelite

Режисер: Павло Буряк

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода