На український ринок вривається перший натуральний енергетик NON STOP Evolution

Група Компаній «Нові Продукти» з гордістю презентує безпрецедентну, еволюційно-революційну новинку. Постійний розвиток та вдосконалення технології виробництва напоїв протягом понад 17 років, невтомне дослідження на цьому шляху модних харчових тенденцій найрозвиненіших країн світу дають підстави зробити висновок: довершеним буває лише справжнє. Таке, як NON STOP Evolution – перший енергетик, створений виключно на основі натуральних компонентів.

Коментарі 3930

NON STOP Evo – це новий виток еволюції лінійки бренда NON STOP, докорінне переосмислення його ідеології для поціновувачів еко-трендів та здорового способу життя. Він втілює чисту есенцію енергії, з якої виникає все: твій продуктивний день, циклічність зміни сезонів за вікном, саме життя. Бездоганно чистою цю енергію робить саме її цілковито природне походження. Ідею первинної чистоти також вдало підкреслює сучасний, ультрамодний, мінімалістичний дизайн бляшанки об’ємом 0,25 л в біло-червоному колірному рішенні.

Для виробництва NON STOP Evo застосовано стратегію «повернення до джерел», до незаймано чистих первинних складових, щоб у новий спосіб поєднати їх у неперевершений тандем функціональності та задоволення. За останнє відповідає новітній оригінальний смак: нотки екзотичного баобаба, освіжного лайма та соковитого грейпфрута. Функціональністю ж опікується особливий та корисний склад напою, до якого входять:

  • екстракт баобаба, багатий на аскорбінову кислоту, вітаміни групи В та численні мікроелементи, серед яких магній, калій, кальцій, цинк, фосфор, залізо;
  • добавка гінкго білоба, що має властивості посилення мікроциркуляції крові, покращення пам'яті, зняття тривожності та усунення депресії;
  • натуральний кофеїн, видобутий безпосередньо із зерен арабіки та робусти, відомий тонізувальними та антиоксидантними властивостями, стимуляцією розумової та фізичної активності;
  • гуарана, що підвищує працездатність, прискорює відновлення після фізичних навантажень, стимулює процеси обміну речовин та спалювання жиру.

Природний вміст суперкомпонентів, що в сумі покращує самопочуття і дає потужний приплив енергії, доповнюється зниженим вмістом цукру та зменшеною калорійністю – всього 33 ккал на 100 мл напою. Тренування, робота, навчання, розваги в будь-який час доби стануть легшими, здоровішими, гармонійнішими, адже NON STOP Evo по-новому трактує поєднання людини з природою та ніби повертає сучасного мешканця мегаполіса до первозданної благодаті Едемського саду.

Нова рецептура NON STOP™ відображає загальносвітові тенденції в категорії енергетичних напоїв, що змінюється відповідно до прагнення споживачів вести більш здоровий спосіб життя. Дослідження компанії Döhler вказують на те, що останнім часом примножилося виробництво енергетиків із додаванням корисних трав, несинтетичного кофеїну, натуральних барвників та фруктових соків. Так, за даними 2018 року, на 7% зріс випуск тонізувальних напоїв із декларацією натуральності та на 26% – із включенням екстракту гуарани до складу. Також, із збільшенням попиту на дієтичність продукту, протягом 2014–2018 років на 28% зріс сегмент енергетичних напоїв зі зниженим або нульовим вмістом цукру.

«Наша компанія вже традиційно задає тренди на українському ринку напоїв, уважно вивчаючи досвід провідних країн світу та адаптуючи його до запитів локальних споживачів. Наше чергове ноу-хау поєднує широкий обсяг людських знань про корисні натуральні інгредієнти із найсучаснішими методами оптимального та грамотного їх застосування. Ми чітко йдемо у ногу з часом, пропагуючи у новому NON STOP Evo чесне та органічне партнерство з природою на базі інноваційних технологій», – поділився міркуваннями Борис Ткачов, директор зі стратегії та досліджень Групи Компаній «Нові Продукти».

У роздрібних мережах України новий NON STOP Evo з’явиться вже у травні 2020 року. Вартість енергетика складатиме близько 20 гривень за бляшанку об’ємом 250 мл.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода