На Закарпатті правохоронці припинили незаконну ретрансляцію каналів StarLightMedia

На Закарпатті поліція викрила групу кібер-піратів, які незаконно перепрошивали мультимедійну техніку, з подальшим незаконним наданням доступу до перегляду каналів StarLightMedia.

Коментарі 1655

Правоохоронці встановили, що четверо жителів Закарпатської області здійснювали несанкціоноване перепрошивання smart-телевізорів та android-приставок зі створенням play-листів телевізійних каналів, до яких входили, в тому числі, канали групи StarLightMedia. Свої послуги чоловіки надавали за визначену щомісячну плату.

Правоохоронці провели обшуки за місцем проживання фігурантів та здійснення ними незаконної господарської діяльності. В ході процесуальних дій вони виявили та вилучили комп’ютерну техніку, мобільні телефони, smart-телевізори, android-приставки, які використовувалися у вищевказаній незаконній діяльності.

За фактом злочину слідчі Ужгородського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 361 Кримінального кодексу України (Незаконне втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), систем та комп'ютерних мереж).

«Для StarLightMedia один із пріоритетних напрямів є захист авторських прав. Ми впевнені, що без їх дотримання неможливо побудувати креативну економіку в Україні. Щодо цього випадку, то ми намагалися донести зловмисникам, що вони порушують закон і потрібно припинити незаконну діяльність, але це не допомогло. Після чого StarLightMedia звернулася до правоохоронних органів, яким ми дуже вдячні за швидку реакцію і професійну роботу. Наразі ми чекаємо на проведення експертиз та передачі діла до суду», - Микола Фаєнгольд, директор дивізіону PayTV & Digital StarLightMedia.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода