На заводі «Уманьпиво» встановлено сучасну систему рекуперації вуглекислого газу

Проблема викидів в навколишнє середовище з кожним роком стає все більш актуальною. Особливо гостро це питання постає перед промисловими та продовольчими виробниками.

Комментарии 1116

Тому відношення виробника до проблеми модернізації виробництва та встановлення систем енергозбереження та рекуперації є сучасним маркером відповідальності компанії та ії ставлення до екології свого регіону.

Цього року на виробничих потужностях броварні «Уманьпиво» було встановлено сучасну німецьку систему рекуперації вуглекислого газу. Система дозволяє накопичувати газ СО2, отриманий в процесі бродіння пива, та повертати його для повторного використання. Таким чином складається замкнутий цикл без сторонніх викидів в атмосферу.

«Ми відповідально підходимо до екологічної ситуації у своєму регіоні. Адже розміщення виробництва не має становити проблему для мешканців міста. І хоча пивне виробництво не є особливо небезпечним для екології, але завжди є до чого прагнути. Адже ми декларуємо сучасний підхід та європейські стандарти продукції і це має стосуватися також виробничого процесу. Встановлена система рекуперації дозволяє нам оптимізувати процес та зробити виробництво повністю екологічним», - пояснив СЕО компанії «Уманьпиво» Ігор Кисіль.

За матеріалами прес-релізу.

Обсудить с другими читателями:
Погода