Набір на спеціальний семінар особистого розвитку

Міжнародний інтердисциплінарний фестиваль «ГОГОЛЬFEST» спільно з молодіжною ініціативою «3С» (Спільнота Свідомого Спілкування) оголошують набір на спеціальний семінар особистого розвитку

Комментарии 1983

Час проведення з 10:00-18:00 щодня 26-30 серпня та 2-6 вересня            
Хочеш осмислити власні життєві принципи і цінності? Поставити цілі і пріоритети? Бажаєш краще зрозуміти побудову сучасного суспільства? Шукаєш змістовного спілкування? Маєш активну життєву позицію? Ти генератор ідей чи людина у пошуку себе?
 
Якщо тобі від 20 до 100 років,  ти орієнтований на успіх, прагнеш пізнавати світ і постійно розширювати власні горизонти мислення, шукаєш нових контактів і можливостей для самореалізації – долучайся до проекту.
 
Протягом 5 днів ти ознайомишся з ключовими філософськими та художніми текстами, що сформували сучасну цивілізацію, поспілкуєшся з цікавими і непересічними людьми та матимеш змогу запропонувати і спільно втілити власний митецький, соціальний, освітній або медіа-проект. Найкращі проекти, розроблені під час семінару, будуть реалізовані у рамках міжнародного фестивалю «ГОГОЛЬFEST» за підтримки кураторів фестивалю.
 
Семінар відбувається за участі та підтримки випускників семінарів «Відповідальне лідерство» програми Аспен-Україна, учасниками якої з 2006 року стали вже понад 150 лідерів з-понад 25 міст України – успішних бізнесменів і громадських діячів, відомих журналістів, політиків і державних службовців, визнаних митців. 
 
Відбір учасників семінарів здійснює журі, що складається з випускників, модераторів і організаторів семінарів «Відповідальне лідерство» програми Аспен-Україна. Для участі у семінарі заповни анкету до 23-го серпня (для роботи у групах 26-30 серпня) або до 29 серпня (для роботи у групах 2-6 вересня) за посиланням http://bit.ly/13Oe92Y 
 
Місце проведення буде повідомлено кожному особисто у листі-підтвердженні.
Участь у семінарі безкоштовна. Організатори не покривають транспортні витрати та витрати на харчування.
 
Сайт фестивалю ГОГОЛЬFEST: http://gogolfest.org
Сайт проекту 3С: http://cogito.in.ua

За матеріалами прес-релізу 

Обсудить с другими читателями:
Погода