«NADзвичайниі» тварини в фотопроєкті від Happy Paw

На кожну третю суботу серпня припадає Всесвітній день безпритульних тварин. І це гарна нагода не лише замислитись, а і долучитись до вирішення проблеми чотирилапих безхатьків.

Коментарі 2227

На сьогодні, коли притулки для тварин переповнені, а відсоток прилаштування безпритульних собак і котів зовсім низький, важливо привертати якомога більше уваги до цієї проблеми.

Благодійний фонд Happy paw активно працює у напрямку адопції тварин як оффлайн, організовуючи різноманітні заходи, так і онлайн. Наразі фонд створив фотопроєкт від назвою «NADзвичайні».

Героями світлин стали тварини, які постраждали від людської жорстокості, проте не втратили віри в добро. Незважаючи на відсутність лапки або ж можливості бачити світ двома очима, ці собаки і коти продовжують радіти життю. Головна ідея проєкту – нагадати, що всі безпритульні тварини «NADзвичайні» і вони дуже чекають на своїх надзвичайних людей.

Автори проєкту вірять, що усі, хто побачить ці фото, замисляться над рішенням взяти собаку або кота із притулку, а ті, хто вже має пухнастого друга, будуть ще відповідальнішими у своїй ролі господаря.

З 13 по 20 серпня фотопроєкт можна побачити на всіх екранах, що знаходяться на фасаді ТРЦ Ocean Plaza (м. Київ).

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода