Нафтогаз зробив тест-драйви гігантських машин для просування свого палива

Група Нафтогаз спільно із Сергієм Волощенком, відомим автоекспертом, зробила низку незвичайних тест-драйвів – гігантської техніки, яка задіяна у процесах видобування нафти та газу. Проект під назвою #ТехнікаЕнергонезалежності здійснили заради просування палива вітчизняного виробництва Shebel, яким заправлять автомобільних «монстрів».

Коментарі 1047

У відео з тест-драйвами техніки Укргазвидобування, що у складі Нафтогазу відповідає за видобуток і переробку газу і нафти, а також виробництво нафтопродуктів, потрапила машини-гіганти довжиною у десятки метрів, вагою у десятки тон та з апетитом до 400 л пального на годину!

У першій серії Волощенко зробив тест-драйв каротажного самохідного підіймача ПКС-7 на базі Mercedes Benz Arocs, що використовується для проведення геофізичних досліджень та робіт у свердловинах. У наступних – сів за кермо спеціалізованих автомобілів для проведення гідророзривів пласта, проведення капітальних ремонтів свердловин, перевезення величезних труб, операцій койлтюбінгу.

Уся ця спеціалізована техніка Укргазвидобування заправляється винятково пальним Shebel, яке забезпечує його тривалу безпроблемну роботу.

Результатами серії тестдрайвів став плейліст на YouTube (https://bit.ly/EnergyIndependenceTech), а також рекламна кампанія вітчизняного виробника пального Shebel із слоганом «Заправляємо гігантів!».

 video
За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода