Наглядова рада Суспільного звільнила Ярослава Лодигіна

Причиною став скандал навколо національного відбору на «Євробачення-2022».

Коментарі 5692

Наглядова рада Суспільного ухвалила рішення про дострокове припинення контракту з членом правління, відповідальним за платформу телебачення, головою організаційного комітету національного відбору на «Євробачення-2022» Ярославом Лодигіним

Про це повідомив у фейсбуку секретар наглядової ради Суспільного Вадим Міський.

«Наглядова рада НСТУ прийняла рішення про звільнення Ярослава Лодигіна з посади члена правління Суспільного мовлення за згодою сторін», – зазначив він.

Наглядова рада розглянула питання про ситуацію, що склалася з нацвідбором на «Євробачення-2022».

«На засіданні члени Наглядової ради зазначали, що компанія понесла репутаційних збитків. До участі в фіналі конкурсу потрапили виконавці, щодо яких були обгрунтовані сумніви у порушенні правил нацвідбору. Також звернули увагу на конфлікт між повноваженнями члена правління Ярослава Лодигіна як голови оргкомітету та його зобов’язаннями як члена журі. І про недоречність висловлювань Ярослава Лодигіна як члена журі, що були сприйняті аудиторією, як образливі, а вибачення за них були висловлені із запізненням. Все це разом підірвало довіру до Суспільного та неупередженості конкурсу», – поділася у фейсбуку голова наглядової ради НСТУ Світлана Остапа.

Член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України, відповідальний за платформу телебачення, Ярослав Лодигін був головою організаційного комітету національного відбору на «Євробачення-2022» і відповідав повністю за весь процес. Також він входив до складу журі під час фінального концерту, на якому обирали представника від України на конкурс. Його низький бал гурту «Калуш Оркестра» у порівнянні з іншими членами журі та глядачами і слова про «людей з гір» обурили суспільство. На пресконференції після фіналу Ярослав Лодигін сказав, що готовий піти у відставку.

За його словами, для нього довіра до Суспільного як інституції – головна причина, чому він працює у компанії. «Зараз бачу від суспільства, від суспільства, вираженого у наглядовій раді НСТУ, сигнали недовіри щодо моєї роботи. Я згоден прийняти таку аргументацію, якщо до моєї роботи є недовіра. Я готовий подати у відставку, щоб підтвердити криштально чисту репутацію Суспільного у цій справі», – сказав він.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода