Nahaba agency розробила інстаграм-маски для модної колекції бренду KASS

Nahaba agency розробила інстаграм-маски для модної колекції бренду KASS, що присвячена індіанській культурі

Комментарии 1207

Білянський Пилип про проект:

Нещодавно мене, як креативника запросили взяти участь у “Школі героїв”. Зазвичай такі заходи розраховані на допомогу молодому поколінню знайти свій шлях, поспілкувавшись із фахівцями різних галузей.

Виявляється такі івенти, корисні не тільки для молодого покоління, але й для дорослих. Так на цьому івенті я познайомився з Богданом Касс, який є засновником бренду модного одягу KASS.

Серед іншого, в бренду є дуже цікава колекція одягу FW 20-21, що присвячена індіанській культурі. Під час показів, бренд використовує автентичний макіяж, притаманний індіанцям.

Ми одразу знайшли спільну мову і вирішили, що для підвищення зацікавленості до бренду, було б непогано, щоб  усі бажаючі могли приміряти на себе частину образу.

Як результат, ми розробили 7 масок (ведмідь, ящірка, вовк та інш.) які дуже відрізняються одна від одної, несуть різні емоції та сенси. Усі сім масок можна потестити в інстаграмі бренду.

Богдан Касс про проект:

“Створення масок в індіанській стилістиці не має відношення до ідеї та концепції нового проекту, це швидше за все красива точка, в фіналі історії, що живе всередині колекції FW 20-21. Але сам тандем з кріейторами з «Nahaba Agency», має пряме відношення до нових великих справ бренду.“

Instagram Masks: Nahaba Agency

Brand: KASS

Photo: Andrey Shurpin

Model: Zhenja Goncharenko

За матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода