Найбагатші та найвпливовіші жінки 2022 року за версією Форбс

Власниці бізнесу, спадкоємиці, благодійниці та просто прекрасні жінки потрапили на вершину рейтингу Форбс. Вони віртуозно розпоряджаються своїми активами, через що їхній капітал постійно зростає.

Коментарі 1746

Найзаможніші жінки світу – 2022 за рейтингом Forbes

Згідно з рейтингом, складеним Forbes, кількість найбагатших жінок постійно зростає. Серед них відомі спадкоємиці компанії L'Oréal, Walmart, Koch Industries, а також жінки, які заробили свій капітал самостійно. Це власниці ювелірних салонів, імперій краси, які не побоялися ризикнути https://bonusesfinder.com.ua/uk-ua/no-deposit-bonus/ і відкрити свою справу. Більшість жінок проживають у США, Китаї та Німеччині.

За словами власника компанії Casino Bonus Finder Тоні Слотермана, який знайомий особисто з деякими з них, це дуже цілеспрямовані та впливові леді. Мільярдерки думають не тільки про діаманти та кільця. Вони впевнено керують бізнесом, ставляться до справи відповідально і можуть стати прикладом для багатьох чоловіків-підприємців.

Франсуаза Бетанкур-Майєрс (Франція)

Найбагатша леді планети є онукою Ліліан Бетанкур, засновниці компанії L'Oréal. Її статки – $74,8 млрд. Франсуазі не тільки вдалося зберегти сімейний капітал, а й примножити його у 1,5 раза. Вона є успішним інвестором, благодійником, президентом компанії.

Еліс Волтон (США)

Дочка засновника Walmart Сема Уолтона. Її статки – $65,3 млрд, за останній рік Еліс стала багатшою на $3,5 млрд. Це зумовлено зростанням вартості акцій, які вона успадкувала від батька. Потрібно сказати, що до 2020 року Волтон очолювала рейтинг найбагатших жінок світу.

Джулія Кох (США)

Джулія є вдовою підприємця Девіда Коха. Акції дружина вона успадкувала разом із дітьми, всього в активах мільярдерки 42% від загальної кількості цінних паперів. Її статки – $74,8 млрд.

Маккензі Скотт (США)

Розлучення Маккензі з засновником Amazon Джеффом Безосом принесло їй $43,6 млрд. Леді дуже щедрий благодійник. За останні два роки вона перевела на рахунки 1250 організаціям близько $12,5 млрд.

Жаклін Марс (США)

Статки Жаклін – $31,7 млрд. Мільярдерка є спадкоємицею третини компанії, яка виготовляє солодощі та корми для домашніх тварин, що раніше належала її рідному дядькові. Це відомі торгові марки Pedigree та M&M's.

Джина Райнхарт (Австралія)

Джина очолює компанію Hancock Prospecting Group, яка займається сільськогосподарською діяльністю. Її статки – $30,2 млрд. Останні роки Райнхарт позивається до дітей, предмет суперечки – спадок, залишений її батьком Ленгом Хенкоком.

Міріам Адельсон (США)

Вдова власника грального бізнесу Шелдон Адельсон. Володіє статками в $27,5 млрд, 50% акціями чоловіка. Коли Адельсон помер, Міріам вирішила продати більшу частину активів у Лас-Вегасі. Вона вважає азіатський ринок перспективнішим.

Сюзанна Клаттен (Німеччина)

Сюзанна є спадкоємицею сім'ї Квандт. Її батько був промисловцем, якому вдалося врятувати компанію BMW від неминучого банкрутства у 50-ті роки. Крім того, Клаттен володіє фармацевтичною компанією Altana. На її рахунках $24,3 млрд, і зараз Сюзанна найбагатша жінка, яка проживає в Німеччині.

Айріс Фонтбона (Чилі)

Айріс - вдова магната Лукшича, який помер від онкології у 2005 році. Він заробив свої мільярди, займаючись гірською промисловістю, виробництвом напоїв. З його статків Айріс отримала $22,8 млрд, також вона спадкоємиця сім'ї, що торгує мідними копальнями. Володіє акціями компанії Quiñenco, яка займається виробництвом упаковки та напоїв.

Ебігейл Джонсон (США)

Спадкоємиця гендиректора Fidelity Investments, яка зайняла пост батька у 2014 році. Компанія була заснована дідом Ебігейл, зараз вона управляє активами в розмірі $4,2 трлн. При цьому статки мільярдерки – $21,2 млрд.

Отакі вони, багаті жінки світу. Багато хто з них уже відзначив свій 50-ти річний ювілей, з кожним роком їхній достаток дедалі більше зростає. Чи можливі зміни у рейтингу у 2023? Безумовно, з огляду на те, що грамотне розпорядження власними, нехай і успадкованими активами, призводить до великих успіхів у бізнесі. І кожна з 10 представлених у рейтингу леді варта першого місця.

На правах реклами

Обговорити з іншими читачами:
Погода