Найбажаніша функція Twitter скоро побачить світ: тестування вже почалося

В офіційному обліковому записі Twitter з'явилося повідомлення про початок тестування найбільш очікуваної функції, котру користувачі просять ще з моменту запуску соцмережі. Це означає, що скоро на нас чекає її повноцінний запуск https://tech.24tv.ua/twitter-vzhe-testuye-funktsiyu-redaguvannya-tvitiv_n2148896

Коментарі 1455
Мова йде про можливість редагування опублікованих твітів. Вперше про її розгортання заговорили на початку літа, коли розробник додатків Німа Оуджі опублікував свої скриншоти, що демонстрували роботу майбутньої функції.

Що відомоЄ як хороші новини, так і погані. Судячи з повідомлення, функція вже тестується, а отже до її запуску лишилося не так довго – як правило такі випробування тривають від кількох тижнів до кількох місяців. Все залежить від того, скільки багів буде виявлено та скільки часу піде на їх виправлення.
"Якщо ви бачите відредагований твіт, то це тому, що ми тестуємо кнопку редагування. Це відбувається і з вами все буде в порядку", – написали розробники.

Джерела повідомляють, що ця функція, дозволить користувачам вносити зміни до свого твіту протягом 30 хвилин після його публікації.Твіти, які редагуються, отримуватимуть спеціальну відмітку, яка покаже, що повідомлення змінене. Користувачі при цьому зможуть натиснути на неї, щоб переглянути всі версії твіта.Разом з тим видання Bloomberg пише, що ця функція призначена не для всіх. Її начебто отримають лише ті, хто оформив підписку на Twitter Blue – платну версію соцмережі за 4.99 долара з ексклюзивними можливостями. Якщо це дійсно так, то в Україні функцію редагування чекати не варто, адже Twitter Blue в нас не доступний. Компанія нічого не повідомляє про плани запуску в інших країнах.

Протягом тестування функція може зазнати змін, якщо якісь її частини не влаштують розробників.


За матеріалами tech.24tv.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода