Найбільш масштабні велоперегони Києва «Київська Сотка 2018»

В цю неділю, 2 вересня, Київ зустрічатиме п'яті, найбільш масштабні велосипедні перегони столиці — «Київську сотку 2018».

Комментарии 1311

Подія розпочнеться 02.09.2018 о 8:30 на Майдані Незалежності. Старт відбудеться о 9:00.

Учасники фінішуватимуть орієнтовно з 11:30 на Одеській площі.

Івент-агенція «Спортивні та культурні ініціативи» спільно з громадською організацією «Український гірськолижний клуб» щороку проводить спортивні заходи серед аматорів та ветеранів у різних видах спорту (гірські та бігові лижі, тріатлон, велосипед). Події мають широкий соціальний резонанс та охоплення в медіа та соціальних мережах, а їх метою є розвиток здорового та сильного громадянина України.

Одним з найбільш масштабних проектів є велосипедні перегони «Київська сотка».

Цього року старт відбудеться 2 вересня і це будуть п’яті ювілейні міжнародні перегони. Ми очікуємо на понад 2000 учасників, що будуть долати маршрут в 100 кілометрів, починаючи з вулиці Хрещатик, а перемогу святкуватимуть на Одеській площі. Серед учасників – професійні та  непрофесійні спортсмени, велосипедисти на гірських, шосейних, сіті байках, і навіть на оригінальних велосипедах «Україна», чоловіки та жінки віком від 18 до 100 років, з більш ніж п’ятидесяти міст України, а також, із Білорусії, Нідерландів, Швеції, Польщі, Чехії, Швейцарії, США та інших країн світу.

За ініціативи Сергія Харчука

Організатор: ТОВ «Спортивні та культурні ініціативи»

Деталі на сайті http://velo100ka.kiev.ua:  та на сторінці івенту у FB https://www.facebook.com/events/214081335836491/:

Київська сотка- ти це зможеш!

Обсудить с другими читателями:
Погода