Найкращі інтегратори CRM України вже відомі. Серед лідерів: ITUA, «Фабрика Клієнтів» та ProfiCRM-UA

Платформа Ringostat оголосила результати Рейтингу інтеграторів CRM України. Цього року захід проводили вдруге. 2600 користувачів та 23 члени журі протягом двох тижнів обирали найкращих інтеграторів із 114 агенцій. Ми готові розповісти про десять компаній, які отримали найвищі оцінки.

Коментарі 5796

Головна мета рейтингу — допомогти українському бізнесу знайти надійних підрядників, які допоможуть інтегрувати CRM. Крім того, організатори прагнули зробити ринок автоматизації більш зрозумілим для замовників та в такий спосіб збільшити кількість компаній, що автоматизують процеси.

Разом із digital-спільнотою за учасників голосували члени журі: керівники відділів продажів, бізнес-девелопери, директори з маркетингу, IT-директори, аудитори з провідних компаній України, які вже мали досвід впровадження amoCRM або Бітрікс24 з інтегратором.

Вже зараз ви можете перейти на сайт рейтингу та побачити, як розподілилися місця в підсумковій таблиці. А якщо є потреба, можна зв'язатися з одним або декількома інтеграторами CRM, щоб покращити свій бізнес.

1 місце: ITUA (Інформаційні технології України)

Компанія вже вдруге у трійці лідерів. Щоправда, цього року ITUA покращили свій результат та з третього місця перемістилися на перше.

Команда пропонує клієнтам комплексні послуги: від архітектури онлайн-проектів до інтернет-маркетингу. Своєю місією ITUA вважають порятунок компаній від операційного рабства. Інтегрують як amoCRM, так і Бітрікс24.

Серед показових кейсів — робота з івент-агентством Arena CS, для якого ITUA створили функціональну систему управління проектами. У ній можна контролювати витрати та надходження за заходом, відстежувати рентабельність проектів та ефективність роботи підрозділів компанії.

В активі колективу є кілька нагород від «Бітрікс», а серед клієнтів — «Епіцентр», «Укртелеком», «Моршинська», Glovo, PepsiCo.

2 місце: «Фабрика Клієнтів»

Минулого року компанія була переможцем рейтингу. Це не дивно, адже команда активно працює над проектами клієнтів, постійно вдосконалюється та стабільно перебуває у десятці лідерів серед партнерів-інтеграторів amoCRM.

Один із показових кейсів «Фабрики Клієнтів» — співпраця з коворкінг-простором INVERIA flow space, для якого інтегратор не лише впровадив amoCRM, а й доповнив її телефонією, месенджерами, соцмережами. Таке рішення дозволило підвищити якість роботи менеджерів та спростити комунікації з клієнтами.

У числі клієнтів компанії — Visotsky Consulting, «Інтергал-Буд", YouControl, INVERIA flow space, eSputnik, Zakúpki.Prom.ua.

3 місце: Profi CRM-UA

Веб-студія Profi CRM-UA готова братися за складні завдання клієнтів та успішно їх вирішувати. На ринку команда з 2017 року, наразі реалізовано понад 100 проектів різної складності. Минулого року Profi CRM-UA зайняли у Рейтингу CRM-інтеграторів України тринадцяте місце, а цього чудово покращили результат.

Компанія є сертифікованим партнером amoCRM та Бітрікс24. Фахівці веб-студії не тільки розробляють сайти та впроваджують CRM, але й виконують інтеграції з багатьма сторонніми сервісами. Такий підхід дозволяє Profi CRM-UA оптимізувати бізнес-процеси клієнтів, зробити ефективнішим обробку замовлень та проаналізувати рентабельність інвестицій у рекламу, а також знизити залученість керівника до операційних процесів.

Серед клієнтів Profi CRM-UA: «Три ведмеді», Nika Security, «Ледбуд», Way4You.

4 місце: Wise Solutions

Wise Solutions відомі на ринку протягом дванадцяти років і вже реалізували 350+ проектів для клієнтів. В рейтингу CRM-інтеграторів України 2020 команда була на десятому місці, тому їхні позиції зміцнюються.

Wise Solutions — золотий партнер Бітрікс24 та сертифікований партнер Google.

Команда тернопільської студії готова братися за складні та нестандартні завдання, адже за їх словами, співробітники володіють усіма навичками, які потрібні для розробки та просування клієнтських проектів. Крім того, Wise Solutions має досвід автоматизації бізнесів різної складності.

У списку задоволених клієнтів компанії: Standartpark, «Агро-Рось», «Дім книги»,  «Школярик».

5 місце: Prime Lab

Компанія Prime Lab — понад вісім років досвіду та понад 500 масштабних проектів для клієнтів. Інтегрують як amoCRM, так і Бітрікс24. У минулорічному рейтингу компанія посіла сьоме місце.

Серед кейсів, що показують рівень роботи Prime Lab, можна виділити проект Greenville. Це будівельна компанія із Києва, для якої інтегратор впровадив Бітрікс24. CRM стала основою роботи підприємства, а з допомогою інтеграцій з іншими сервісами у ній стали відображатися заявки з усіх каналів просування. Крім того, у Greenville тепер є воронки продажів, а менеджерам доступна вся історія взаємодії з клієнтом. Ще з'явилася можливість оцінювати ефективність реклами та розуміти, які ключові слова приводять покупців.

Серед клієнтів Prime Lab «Япошка», «ОКО», Max Beer. 

6 місце: CRM Solutions

Спеціалізація компанії — впровадження CRM, що приносять клієнтам прибуток. Команда може як інтегрувати з нуля, так і надавати послуги техпідтримки та модернізації вже підключеної CRM.

CRM Solutions виконували замовлення для таких компаній, як Prof-Keratin, бізнес-клуб «КМБ», Lider Family, West Camp.

7 місце: Iceberg Agency

Компанія спеціалізується на впровадженні amoCRM. За сім років роботи в портфоліо Iceberg Agency з'явилися 60+ проекти для різних сфер бізнесу: нерухомість, стоматологічні клініки, сервісні компанії, доставка їжі, продаж авто, інтернет-магазини та інші.

У списку клієнтів Iceberg Agency: CAD CAM center Sтаханівець. Kiev, Dolce-Pharm, Inshi Apartment, «ТСО».

8 місце: A11 (ex. Business Inside)

Зараз А11 — група компаній, до якої увійшли Business Inside, AMP Digital Agency і KUT.UA. Минулого року Business Inside займала четвертий рядок у Рейтингу CRM-інтеграторів України.

В активі групи компаній понад десять років досвіду, 1000+ клієнтів, понад 200 реалізованих проектів. Крім того, А11 — золотий партнер Бітрікс24. Команда пишається тим, що допомагає своїм клієнтам збільшити продажі на 30-40%.

А11 довіряють: DECOGROUP, AVA TECH, WebPromo, Ajax Systems, POLAR SEAFOOD UKRAINE.

9 місце: Auspex.ua

Auspex — інтегратор CRM Бітрікс24. За 2 роки роботи компанія реалізувала понад 800 проектів у десяти країнах світу. Команда Auspex любить складні технічні завдання та завжди готова працювати над нестандартними запитами. Минулого року компанія посіла друге місце у Рейтингу інтеграторів CRM України.

Один з найцікавіших кейсів — використання CRM для robota.ua. Офіси компанії знаходяться у шести містах України, у ній працюють сотні людей. Auspex змогли зробити так, що CRM стала не лише єдиним робочим простором для колективу robota.ua, але й платформою для спілкування та навчання співробітників.

Auspex виконують замовлення для Atrwork, «Карпати Буд Каркас», Enjoy, Juliette Lingerie, «Море турів».

10 місце: Rubicon

RUBICON інтегрує Бітрікс24 та amoCRM, автоматизує бізнес-процеси та вчить співробітників працювати в системах. За три роки роботи компанія реалізувала понад 50 проектів, а також організувала бізнес-конференцію «Анатомія Бізнесу. Складові успішного бізнесу». Торік RUBICON був на дев'ятому місці у рейтингу інтеграторів CRM України.

Компанія працювала з такими клієнтами: «Небесна криниця», Evraz Trade, «Територія басейнів», Risters group, «Укрпрофторг».

Нагадаємо, що цього року інформаційними партнерами Рейтингу інтеграторів CRM України стали Inweb, Sostav.ua, Internet Gate, Penguin Team, Netpeak, WebPromoExperts, 8P, Власна справа, SaaS-Nation, Serpstat, Multisearch.io, eSputnik, Netpeak Software, Marketer, Ecommerce, ApiX-Drive.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода