Найпопулярніші жінки в Instagram

Instagram став одним з найпопулярніших застосунків у світі. Завдяки додатку люди можуть заробляти, створювати власні бренди, відкривати бізнес або просто розповідати про своє життя.

Коментарі 1212
Завдяки Instagram можна дізнатися багато інформації про людину, але найцікавіше — слідкувати за улюбленою знаменитістю та ніби частково ставати ближчою до неї. Щоденні історії, фото зі звичайного життя, інформація про нову пісню, фільм чи продукт бренду — все це можна знайти на особистій сторінці улюбленої зірки.

NV розповідає про п’ятьох найпопулярніших жінок в Instagram, за життям яких слідкує найбільша кількість підписників.

1. Акторка та співачка Селена Гомес — 403 млн підписників

Ще донедавна Гомес посідала друге місце, проте в лютому цього року кількість її фоловерів зросла, тому зірка почесно забирає золото.
2. Бізнесвумен та модель Кайлі Дженнер — 382 млн підписників

Саме одна з Кардаш’ян раніше була найпопулярнішою жінкою в Instagram. Але якщо цю першість вона впустила, то звання наймолодшої мільярдерки у світі поки залишається її.
3. Співачка Аріана Гранде — 362 млн підписників

Пісні Гранде б’ють рекорди та займають перші місця у всесвітніх чартах. Проте молода жінка відзначилася не тільки своєю музичною творчістю, як от нагорода Греммі, а й кількістю підписників в Instagram.
4. Модель та акторка Кім Кардаш’ян — 349 млн підписників

Ще одна знаменитість із сімейства Кардаш’ян посідає четверте місце. Одна з найвідоміших тусівниць Голлівуду, зірка приваблює підписників демонстрацією дорогого життя, виразних форм та світлинами родини.
5. Співачка Бейонсе — 301 млн підписників

Альбоми та пісні всесвітньо відомої R&B виконавиці визнаються найкращими та надовго засідають у головах слухачів.
За матеріалами https://life.nv.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода