Найпопулярніші страви, доставку яких замовляли українці в 2019 році

Любов українців до традиційної кухні виявилася перебільшеною. Сервіс Raketa назвав найпопулярніші блюда, доставку яких замовляли в 2019 році, і вареники далеко не в лідерах…

Комментарии 1617
Порівняння популярності піци і ролів - страв, які українці частіше за інші замовляли в 2019 році:

Трійка найбільш популярних страв, доставку яких українці замовляють з ресторанів, виглядає наступним чином:

  1. піца - 12%;

  2. суші - 7,5%;

  3. бургери - 6% від усіх замовлень.

Бургери - беззаперечний лідер в любові українців до готових бутербродів. Вони в рази популярніші, чим значно дешевші хот-доги і сендвічі. Не врятувала останні навіть безкоштовна доставка від сервісу Raketa.

Якщо до цих страв італійської, японської та американської кухні в Україні вже звикли, то четверта позиція дещо дивує. Виявилося, що хінкалі набагато популярніші, ніж пельмені і вареники разом узяті.
І продовжуючи тему грузинської кухні, шашлик далеко попереду стейків. Принаймні за кількістю замовлень, тоді як стейк, найчастіше, обходиться дорожче порції шашлику.
А ось серед перших страв борщу конкурентів немає. Солянка відстає в рази, а далі вже йдуть курячий бульйон, місо суп і інші.
Як відзначають в компанії Raketa, смакові переваги українців не сильно відрізняються в залежності від географії проживання. Так, у всіх містах, де доступна доставка Raketa, список топових страв виглядає практично ідентично.

За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода