Найуспішніший бразильський діджей ALOK виступить у Києві

Понад мільярд прослуховувань на Spotify, визнання DJ Mag і Billboard Dance 100, платинові рекорди в різних країнах світу, від Франції до Китаю, колаборації з Арміном Ван Бюреном і Vini Vici.

Коментарі 912

9-го вересня в нас буде шанс дізнатися, що таке кращі сети родом із Бразилії — діджей ALOK зіграє на Арт-заводі «Платформа».

Історія артиста феноменальна: він почав діджеїти вже в 11 років, а в 15 — став продюсером. ALOK — справжній вундеркінд від хаусу, і, можна сказати, Моцарт нашого часу. Адже геніальний композитор теж почав писати музику ще в дитинстві.

«Музика була моїм всесвітом із самого народження. Мої тато й мама — psytrance-діджеї і продюсери. Отож, я вбирав енергетику електронної музики вже змалку. Так, весь мій світ — це музика», — ділиться своєю історією ALOK.

І що з цього вийшло? Небачені музичні досягнення планетарного масштабу.

  • ALOK — перший бразилець, треки якого отримали понад 1 мільярд прослуховувань на Spotify.
  • Він — єдиний бразилець, який увійшов до рейтингу «100 кращих діджеїв світу Billboard Dance 100».
  • На одному з найбільших музичних фестів світу Rock in Rio ALOK став першим електронним артистом, який виступив на головній сцені.
  • ALOK — завсідник головних світових фестивалів: Tomorrowland, Burning Man, Ultra Music Festival, Ushuaia Ibiza, Creamfields та багатьох інших.
 video
  • На його рахунку — подвійний платиновий рекорд в Італії й золотий рекорд у Франції за хіт Hear Me Now (за участю Bruno Martini & Zeeba).
 video

Хаус, ф’ючер-хаус, діп-хаус — музика ALOK охоплює всі грані цього жанру. Кожен трек артиста гідний окремого дослідження, а його продюсерський лейбл Controversia постійно відкриває світові талановитих діджеїв.

Треки United з Арміном Ван Бюреном і Vini Vici, Favela з норвезькою співачкою Ina Wroldsen, Innocent з Yves V, Do it Again зі Стівом Аокі, Party Never Ends з Quintino, On & On з Dynoro: десятки колаборацій ALOK доводять, що його музика захоплює не тільки слухачів, а й професіоналів музичної індустрії.

 video

А одного разу сам Мік Джаггер попросив діджея створити версію його пісні Gotta Get a Grip. У підсумку — трек став одним із найпопулярніших у репертуарі легендарного рокера.

 video

Компанію ALOK складуть резиденти формації Basside Promo: яскраві представники бейс-сцени Києва Sho, Kemper, Armo і Timkov обіцяють запалити драйвовим саундом і автентичним вайбом. DJFM представить артист інкогніто. Це MR.X, особистість якого й досі не розкрита.

 video

9 вересня на Арт-заводі «Платформа» бразильський геній захопить Київ своїм талантом: не пропустіть цю подію і ви!

Квитки на сайті.

Подія у Facebook.

Обговорити з іншими читачами:
Погода