Найважливіші кіберспортивні події світу тепер доступні безкоштовно на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO розпочинає співпрацю із провідною європейською компанією-виробником кіберспортивного контенту Maincast.

Коментарі 2221

Відтепер користувачі медіасервісу зможуть дивитися усі найбільші світові кіберспортивні турніри по Dota 2, CS:GO та інших актуальних дисциплінах в прямому ефірі та в записі.

Кіберспорт можна знайти на MEGOGO в розділі «Спорт» на Smart TV, а на мобільних пристроях і на сайті медіасервісу буде доступний окремий розділ «Кіберспорт». Усі турніри доступні безкоштовно.

Крім того, для зручності існуючих передплатників MEGOGO з'являться три інтерактивних канала. Перший буде повністю присвячений Dota 2, другий — CS:GO, а третій — FIFA, Overwatch та іншим змагальним дисциплінам.

«Кіберспорт в усьому світі стає таким же популярним, як і традиційні види спорту. У найближчі кілька років, ми станемо свідками змін усього спортивного медіаландшафту. Кіберспорт давно перестав бути чимось екзотичним і вже завоював величезну аудиторію шанувальників по всьому світу. Турніри вражають своїм масштабом, топові кіберспортсмени вже популярніші деяких світових рок-зірок, а призові фонди навіть більші, ніж у більшості традиційних видів спорту. Для нашого глядача цей напрямок — щось нове. Тому ми дійсно раді партнерству з Maincast, адже тепер наші глядачі зможуть спостерігати за всіма наймасштабнішими подіями у світовій індустрії», — коментує Іван Шестаков, директор зі стратегічного розвитку MEGOGO.

«Maincast радий оголосити про стратегічне партнерство з компанією MEGOGO. Нашою метою є створення максимальної зручності при перегляді кіберспортивного контенту для фанатів. Дивитеся ви матчі зі свого телефону або ж на Smart TV в компанії друзів, на MEGOGO вас завжди чекатимуть матчі найбільших турнірів і улюблених команд, а також унікальний контент, створений спільно з нашими колегами. Наша співпраця націлена на довгострокову перспективу, що дозволить нам створити продукт високої якості для всіх глядачів і любителів кіберспорту», — зазначає Андрій Григор'єв, CEO Maincast.

Першим турніром, доступним для користувачів MEGOGO, стане трансляція плей-офф ESL Birmingham 2020 Online (Dota 2). Уже 7 червня медіасервіс покаже відразу три гранд фінали — Європи, Китаю та Америки, де буде розіграно $295 000.

З 8 по 14 червня відбудеться головна частина DreamHack Masters Spring 2020: Europe. За чемпіонський титул і призовий фонд у $160 000 змагатимуться 12 найсильніших команд за підсумками групового етапу, серед яких українська команда NaVi, англійська Fnatic, датська Astralis, французька Vitality, американська FaZe Clan, шведська NiP та інші.

Анонси майбутніх подій будуть поступово з'являтися на медіасервісі MEGOGO.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода