Нахаба запропонувала Johnnie Walker одружитись. Бренд мусить погодитись або сплатити штраф

29 лютого у Шотландії відзначають День холостяка, коли жінка може запропонувати одружитися будь-якому чоловікові. У разі відмови, він мусить сплатити штраф. Традиція походить від ірландського Дня святого Освальда і була закріплена законом у Шотландії ще 1288 року.

Комментарии 3780

Креативна агенція Нахаба використала свято на свою користь: змінила назву на “Нахабка”, адресу на Шотландію і запропонувала одружитись шотландському бренду Johnnie Walker. В Україні його офіційним імпортером виступає Bayadera Group.

 video
 video

На сторінках соцмереж Нахаби з'явилося зізнання у коханні Johnnie Walker із пропозицією “руки та креативу” і проханням надіслати бриф: 

“Любий Джоні! Якби ти знав скільки разів я намагалася написати тобі це повідомлення, але зупинялася і стирала всі літери. Скільки разів я заходила на твою сторінку у фейсбуці і мріяла, що ти напишеш мені, хоча жодного разу не отримала навіть “привіт”.  Скільки разів я уявляла нас разом і потайки слідкувала за тобою, щоб випадково зустрітись. Настав час у всьому зізнатись і об'єднати наші долі.  

Джоні, сьогодні День холостяка, а значить жоден шотландський джентльмен не може відмовити дівчині, яка зробить йому пропозицію.  Джоні, будь зі мною! Я пропоную тобі свою руку і креатив!

Вибач, що не залишаю вибору, але ти тільки уяви скільки рекламних кампаній чекає на нас! Скільки нагород! Скільки ситуативів! Поглянь на календар – це ж клондайк нереалізованих рекламних приводів. Світло софітів, червона доріжка, я тримаю твою руку, ти тримаєш тростину, за спиною наш ролик, нам вручають Effie в номінації “Алкогольні напої”. Люди йдуть на наші ролики у кінотеатри. Самі надсилають номери, щоб їм приходили смс-сповіщення. У супермаркетах черги щоб просто подивитися на тебе! Твоє зображення ставлять на аватарки. Радіоролики – на будильники. Джоні! Ми стільки можемо разом зробити! Ми стільки зробимо! 

Твоя Нахабка чекає бриф”.

За матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода