Наомі Кемпбелл, Седі Сінк, Пом Клементьєфф знялися в рекламній кампанії Alexander McQueen

Alexander McQueen запросив найрізноманітніших жінок для участі у зйомках весняної колекції бренду 2023 року.

Коментарі 1098
На кадрах з'явилися супермодель Наомі Кемпбелл, актриса Седі Сінк, відома за серіалом Netflix «Дивні дива», Пом Клементьєф з фільму «Вартові Галактики», французька співачка та автор пісень Ізольда Онгене, танцівниця та актриса Метте Таулі та модель.

Як пише WWD, автор фотографій та короткометражних фільмів - Юнас Окерлунд. Зйомки проходили у Лондоні, локації обрали хаотично – від купола собору Святого Павла до підземної автостоянки.

Так, на фото Синку оточують дзеркала, що показують актрису з різних боків. На ній синя сукня макси з нової колекції. Вперше вона була представлена у Лондоні у жовтні минулого року під час мистецького ярмарку Frieze. Кемпбелл, яка приміряла вкорочений блейзер і чорні штани, позує на тлі нічного міста.

Креативний директор бренду Сара Бертон у кампанії продовжує досліджувати, як жінки виглядають та рухаються. За словами дизайнера, її мета полягала у тому, щоб прославити індивідуалізм та розширити можливості жінок. Вона зазначила, що її вирізняє «нечоловічий погляд».
Обговорити з іншими читачами:
Погода