Напруження серед учасників на «Голосі країни-10» зростає: MONATIK та ПТП з NK вже зібрали команди

Ще до завершення етапу сліпих прослуховувань на «Голосі країни-10» тренери MONATIK та ПТП з NK повністю зібрали свої команди, але у боротьбі за потужних вокалістів ладні задіяти екстра-місця

Комментарии 3249

Під час шостого епізоду вокального шоу, який вийшов у неділю на каналі «1+1», глядачів вражали дослідниця українських пісень Уляна Горбачевська, яка виконала народну пісню в неочікуваному рок-аранжуванні; Олеся Лейченко, яку тренери сплутали з Юлією Саніною; володар рідкісного тембру Роман Клюба, який зміг розвернув чотири тренерських крісла та кавер-вокаліста Мелен Пасса, яку Тіна Кароль назвала перлиною ювілейного сезону. Шостий епізод програми запам’ятався глядачам не лише яскравими учасниками, а й несподіванками для них: тренери MONATIK та ПТП з NK зібрали свої команди ще до завершення етапу сліпих прослуховувань. За правилами проекту, у тренера, який передчасно зібрав команду, є можливість використати екстра-місце і поборотися ще за одного учасника. Проте чи використають наставники свої екстра-місця, поки невідомо.

Вразила своїм виконанням тренерів і глядачів у залі й 19-річна Олеся Лейченко з Дніпра. Дівчина прийшла на проект з піснею The Hardkiss – «Серце» та змогла розвернути три червоних крісла. Вже з перших нот тренери були впевнені, що на сцені співає сама Юлія Саніна. Першою до вокалістки розвернулася Тіна Кароль, співачка була надзвичайно вражена потужним голосом дівчини та почала активно закликати її до своєї команди. Як з’ясувалося пізніше, саме Тіна заблокувала крісло MONATIKa, аби той не зміг боротися за голос дівчини. У боротьбу вступили тренери ПТП з NK, у яких залишилося всього одне вільне місце у команді: «У нас останнє місце – і це найвищий комплімент для тебе. Сьогодні ми сказали, що будемо натискати кнопки на того, хто співає так, що просто розриває душу. З тобою так і сталося», - звернувся до учасниці ПТП.  У результаті дівчина обрала ПТП і NK та своїм вибором закрила команду тренерів.

 video

Та попри вже зібрану команду, тренери ПТП з NK не втримались і натиснули кнопку і під час виступу 21-річного Романа Клюби із Івано-Франківська. Хлопець почав співати ще з дитинства, закінчуючи школу, він обрав професію юриста, але згодом зрозумів: насправді його серце належить музиці. Тож вирішив прийти на головну вокальну сцену країни, аби заявити про себе широкій аудиторії. На сцені сліпих прослуховувань він виконав пісню «Make it rain» – Vance Foy Best та розвернув чотири тренерських крісла. Тренер MONATIK звернувся до учасника з такими словами: «Ви дуже могутній виконавець, якщо навіть екстра-місця розвернули. У мене залишилося всього одне місце, хочу бачити вас у своїй команді». А тренер Дан Балан відзначив, що учасник є вже готовим артистом: «Я бачу справжню зірку, людину, яка може тримати в руках сцену. У вас тембр, як вже помітили усі тренери, дуже особливий, я хочу бачити вас у своїй команді». Роман Клюба обрав команду Тіни Кароль.

 video

Феєричним завершенням шостого епізоду став виступ 27-річної Мелен Пасса з Харкова. Дівчина прийшла на проект, щоб розпочати сольну кар’єру та записати власний альбом. Понад п’ять років вона співає кавер-пісні у ресторанах, має власний бенд, що відомий у межах рідного міста: «Мені дуже подобається робити кавери, але я втомилася ходити по колу. Я хочу робити свою музику, мрію працювати з професіоналами – цей досвід мені життєво необхідний, аби реалізуватися як співачці», - зізналася дівчина. На сліпі прослуховування вона обрала запальний хіт «Bring it Back» - Moloko та, не зважаючи на обмежену кількість місць у командах тренерів, змогла розвернути усі чотири червоних крісла. Тренер Тіна Кароль так прокоментувала виступ учасниці: «Для нас сьогодні ви перлина, окраса шоу. Ваша музика необхідна цьому світові, якщо ви щиро будете віддавати її, вона завжди буде потрібна і мені в тому числі, я буду з захопленням слухати».

«Ми взагалі набрали з ПТП команду. Те, що ми натиснули кнопку – вже говорить за нас те, що ви нам дуже подобаєтесь. Ми запрошуємо вас до нашої команди. Якщо ви погодитися, ви станете нашим екстра-учасником»- зазначила NK.

Та у результаті дівчина обрала команду MONATIKa, і стала фінальним учасником у команді тренера. 

 video

За результатами шостого дня сліпих прослуховувань, MONATIKa та ПТП з NK закрили свої команди. У Дана Балана залишилося п’ять вільних місць у команді, а у Тіни Кароль всього два місця. Наразі жодний тренер не скористався можливістю додати екстра-учасника до своєї команди.

Нагадаємо, на честь десятого ювілейного сезону зірковий тренер MONATIK разом зі своїми підопічними вперше в історії шоу записав композицію, яка стала неофіційним гімном проекту «Голос країни».

 video

Попереду фінальний епізод сліпих прослуховувань, і вже незабаром стануть відомі імена усіх учасників у командах зіркових тренерів.

Дивіться «Голос країни» щонеділі о 21:00 на телеканалі «1+1».

За матеріалами прес-релізу.

Обсудить с другими читателями:
Погода