Нардепи пропонують заборонити російську музику на українському телебаченні та радіо до кінця війни

У Верховній Раді 11 квітня зареєстрували законопроєкт №7273 «Про внесення змін до деяких законів України щодо частки пісень державною мовою в музичних радіопрограмах і радіопередачах та заборони відтворення музичної продукції походження держави-агресора».

Коментарі 2507
Документом пропонується внести зміни до статті 9 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» і запровадити квоту 50% музичних творів українською мовою для радіостанцій та музичних телеканалів. Також пропонується доповнити закон новою статтею, що передбачає заборону відтворення музики російського походження.

Законопроєкт №7273 передбачає, що заборона на російську музику має діяти до звільнення всіх окупованих українських територій та припинення агресії з боку Російської Федерації. Під російською музикою маються на увазі всі аудіовізуальні твори громадян та резидентів держави-агресора. У разі ухвалення змін до законодавства цю музику не можна буде вмикати на радіо, телебаченні, в розважальних закладах, громадському транспорті (у комунальних та приватних перевізників), в закладах освіти, закладах культури та відпочинку, готельного та ресторанного бізнесу, кінотеатрах, громадському просторі тощо.

«Події останніх років прямо вказують на зв'язок між обсягом використання української мови в публічному просторі і рівнем сепаратистських настроїв населення, сприйняття ним інформаційних атак і маніпуляцій з боку Росії. Особливо важливим є поширення української мови в ефірі музичних радіостанції, оскільки їх слухацькою аудиторією є переважно молоді люди.

Ми вже переконались остаточно, що російські фільми та музика несуть ядовиті програми поведінки, отруєні цінності та садистські меседжі. По-іншому не можна пояснити поведінку недолюдків-окупантів, які виросли під впливом цієї культури та влаштували звірські розстріли мирних громадян та мародерства в наших містах.

У зв’язку з цим вважаємо, що необхідно назавжди припинити трансляцію російських серіалів та фільмів, крім того вилучити зі свого ефіру музику російського походження», – йдеться в пояснювальній записці до законопроєкту.

За матеріалами https://detector.media/
Обговорити з іншими читачами:
Погода