«Наша Ряба» визначилась із переможцем у креативній битві за презентацію нового продукту «Секрети Шефа»

Команда бренду «Наша Ряба» на початку квітня оголосила відкритий конкурс для креативних агенцій, мета якого нестандартно представити новий продукт «Секрети Шефа» на полицях у роздрібній мережі.

Комментарии 1731

В ініціативі взяли участь 18 творчих студій з усієї України. Команди не стримували свої «креативні шестерні» та відповідально підійшли до підготовки комерційних пропозицій. Всі ідеї оцінювалися заздалегідь розробленим критеріям, серед яких креативність, релевантність та комплексність були ключовими.

У рамках конкурсу проводилися два раунди відбору:

  • перегляд презентацій робочою групою (представниками бренд і трейд-маркетингу, командою продажів)
  • персональна онлайн-презентація ідей учасників і визначення фіналістів

Усі фінальні ідеї були представлені та затверджені із СЕО компанії МХП, а переможцем конкурсу обрана event компанія «АртМаксіма».

Основними аргументами вибору стали:

  • пропозиції трьох різних концепцій з детальним опрацюванням кожної ідеї
  • релевантність, комплексність та креативність ідей, що мають потенціал вірусного ефекту
  • розвиток ідеї в часі з прив'язкою до розширення асортименту продукції «Секрети Шефа»

«Ізоляція — це прекрасний спосіб розім'яти мозок. Адже коли, як не зараз, потрібно спробувати себе у чомусь новому, експериментувати і знаходити нові можливості для досягнення цілей. Ми шукали команду із найбільш стратегічним і креативним потенціалом, і ми її знайшли. Я впевнена, що попереду у нас та «АртМаксіма» велика й ефективна робота на користь бренду «Секрети Шефа» — коментує результат конкурсу Марина Сергієнко, директор департаменту маркетингу МХП.

Крім основної пропозиції від event компанії «АртМаксіма», були обрані цікаві та нестандартні ідеї точкових активацій агенції Geometry. Саме таким складом команда бренду «Секрети Шефа» розгорне масштабну промо-кампанію у цьому сезоні.

Для довідки: ТМ «Секрети Шефа» від ТМ «Наша Ряба»це новинка у категорії свіжого маринованого м'яса птиці, яке можна приготувати на домашній кухні за лічені хвилини. Це знахідка для людей, які люблять готувати, дивувати близьких своїми кулінарними ідеями та знаються у якості продукції.

Обсудить с другими читателями:
Погода