«Наша Ряба» запустила дитяче харчування і першу партію передала на благодійність

За допомогою благодійних фондів продукт, виготовлений у Європі з найкращої курки без антибіотиків, доставили до малюків та родин, які через війну опинилися у складних обставинах

Коментарі 2585

Бути поруч і підтримувати в складний час – завжди важливо, особливо якщо йдеться про найменших! Щоб подбати про дітей України, «Наша Ряба» передала на благодійність всю партію свого нового продукту – дитячого харчування «КОКО» для малюків віком від 6 міс. до 1,5 років. Продукт, виготовлений у Європі з найкращої курки без антибіотиків, вже отримують ті, хто зараз потребує його найбільше.

Ідея випускати дитяче харчування з курочки «Наша Ряба» виникла задовго до війни. Для цього на одному з європейських заводів командою інновацій бренду розробили рецепт продукту найвищої якості. У березні перша партія «КОКО» була готова і доставлена в Україну. Але в магазини не поїхала. 

Враховуючи те, що через війну багато дітей опинилися в складних умовах, часто без засобів для існування, компанія вирішила передати всю партію дитячого харчування на благодійність. Вже у квітні «КОКО» почали доставляти родинам, які були змушені покинути свої домівки, а також дитячим будинкам і лікарням у зонах активних бойових дій. 

Турбота про інших, єдність і добрі справи – це те, що допоможе Україні вистояти і перемогти. Якими б складними не були часи, «Наша Ряба» залишається поруч зі споживачами і підтримує українців.  

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода