«Наша Ряба» запустила унікальну лінію підтримки «Наш зв’язок»

Складні часи вимагають креативних рішень. Українцям нині доводиться щодня стикатися з умовами, до яких вони не були готові. Бренд «Наша Ряба», котрий вже більше 20 років дбає про українців, запускає нову ініціативу - унікальну лінію підтримки «Наш зв’язок»: консультація психолога, виклик таксі, пункти обігріву, швидкий рецепт.

Коментарі 1227

Із грудня «Наша Ряба» запустила унікальну лінію підтримки «Наш звязок», покликану допомагати українцям, які опинилися у складних умовах.

«Наш зв’язок» – це комплексне рішення, яке допомагає оперативно вирішувати проблеми. Зателефонувавши на цю лінію підтримки, можна:

- отримати консультацію психолога, яка здійснюється спільно з Національною психологічною асоціацією;

- дізнатися, де знаходиться найближчий «Пункт Незламності»;

- викликати таксі, якщо у вас зник інтернет;

- прослухати швидкий рецепт смачної страви, яку легко приготувати в сучасних умовах.

Ця ініціатива має значно полегшити життя українців. Не потрібно шукати і запам’ятовувати безліч різних номерів – просто записати один, 0 800 500 001, і користуватися ним за потреби.

«Українські бренди з початку повномасштабної війни не лише не перестали працювати, а й стали опорою для суспільства, допомагаючи у найскладніші часи. Бренд «Наша Ряба» з перших днів підтримує українців, і ми вирішили не зупинятись.

«Наш зв’язок» – не просто ініціатива, це наш прояв турботи та любові до кожного сильного і незламного українця, якому інколи потрібно трохи допомоги. Сподіваємось, що з часом до нас телефонуватимуть лише за смачними рецептами, а нині ми готові допомагати саме в ту мить, коли українці потребують цього найбільше», – говорить Олексій Безуглий, директор департаменту створення любові споживачів МХП, компанії-засновниці бренду «Наша Ряба».

Як це працює? Українців просять записати номер інформаційної лінії «Наша Ряба», щоб він завжди був під рукою – 0 800 500 001. Телефонуючи на лінію, потрібно обрати «Наш зв’язок» і саме те, що потрібно вам зараз найбільше. Лінія працює з 08:00 до 20:00, психологічна підтримка з 10:00 до 20:00, усі дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів на території України безкоштовні.

Психологічна підтримка у межах ініціативи «Наш зв’язок» здійснюється спільно з Національною психологічною асоціацією.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода