Наскільки безпечні літаки, якими транспортують людей лоукостери?

Перельоти в обидва боки вартістю менше 200 доларів можуть бути дуже привабливими для багатьох людей, але більшість мандрівників, ймовірно, знають про наслідки такої дешевої плати за проїзд: брак місця для ніг, мізерні зручності та безліч додаткових зборів за багаж, відсутність вибору нормального місця та багато іншого. Проте, чи потрібно досвідченим мандрівникам додавати ризики для своєї безпеки під час перельотів бюджетною авіакомпанією?

Коментарі 814
У той час як багато мандрівників, які шукають вигідний переліт, можуть бути готові пожертвувати комфортом на користь доступності, мало хто буде готовий відмовитися від своєї безпеки в гонитві за такою вигідною угодою. На щастя, у цьому немає потреби. У той час, як бюджетні авіакомпанії скорочують певні витрати, щоб знизити тарифи, вони не можуть поставити під загрозу безпеку своїх пасажирів у процесі перельоту.

Кожна авіакомпанія, чи то бюджетна авіакомпанія, чи компанія, яка використовує застарілі літаки, повинні відповідати правилам безпеки. Оскільки всі відповідають одним і тим же стандартам, не може бути одна авіакомпанія безпечнішою, ніж інша. Таким чином, хоч бюджетні авіакомпанії можуть і не мати найвишуканіші закуски, але їх літаки повинні відповідати загальноприйнятим стандартам, яким відповідають усі літаки, від навчання персоналу до технічного обслуговування літаків.
Звичайно, трапляються жахливі аварії, і жодна авіакомпанія не застрахована від того, що щось піде не так. Однак історично склалося так, що у бюджетних авіакомпаній ймовірність аварії не вища, ніж будь-яка інша авіакомпанія. Через те, що багато бюджетних авіакомпаній молоді, деякі літаки можуть бути більш безпечними, ніж їхні основні аналоги. Новизна цих бюджетних авіакомпаній означає, що всьому їх флоту може бути лише кілька років, тоді як літак застарілої авіакомпанії міг проіснувати десятиліття.

Наступного разу, коли ви виявите неймовірно вигідну пропозицію від одного з дешевих перевізників, упокоритеся з втратою простору для ніг та місця для зберігання речей, але не дозволяйте побоюванням про безпеку утримувати вас від цієї поїздки. Якщо все-таки сумніваєтеся в надійності перевізників та їх літаків – переходьте за посиланням та спілкуйтеся з реальними клієнтами різних авіакомпаній. 0 негативних відгуків про Bees Airlines за жовтень 2021 року. Побоювання можуть бути не лише з приводу лоукостерів, а й через старі літаки, які використовують дорогі авіакомпанії. У вас є шанс дізнатися від першої особи про враження від перельотів.

Ще одна думка існує про бюджетні авіакомпанії і вона полягає в тому, що їхні рейси часто спізнюються, вони втрачають ваш багаж або погано обслуговують клієнтів. Не обов'язково є правдою. Зосереджена увага на оптимізованих процедурах дозволяє недорогим перевізникам витримувати стислі графіки та прибувати вчасно. Багато провідних авіакомпаній з своєчасного обслуговування — це невеликі бюджетні авіакомпанії.
Лоукостери в основному використовують для перельотів літаки сімейства 737 та A320. Таким чином, всі співробітники: пілоти, механіки, льотний склад тощо потребують навчання тільки для цього транспортного засобу. Значно економляться як витрати на навчання, так і час, що ще важливіше.

Наприклад, в Україні нещодавно з'явився лоукостер Bees Airline і, незважаючи на дешевизну своїх послуг, компанія надає пасажирам на вибір три тарифи для співпраці: Light, Smart та Flex. У першому тарифі не передбачена функція зміни дати вильоту та повернення квитків. У другому можна змінити дату, але за додаткову плату. Також цей тариф включає перевезення із собою багажу, максимальна вага якого становить до 23 кг. Третій тариф Flex передбачає більшу кількість переваг для клієнтів: з ним можна зробити повернення квитка за 50 євро і при цьому не доведеться платити за зміну реєстрації.

Докладніше про це лоукостер можна дізнатися у реальних клієнтів компанії, які особисто з вами поділяться необхідною інформацією. Не читайте відгуки про «Bees Airlines», а спілкуйтесь з реальними клієнтами в Ask.Direct!. Потрібно лише підключитися до робота в Telegram, Viber або Messenger і вас зв'яжуть з відповідним чоловіком в персональному чаті.

У літаку бюджетні авіакомпанії безжальні до економії. Багато лоукостери купує сидіння, які не відкидаються, оскільки їх дешевше купувати та обслуговувати. Так само відсутність задніх кишень на цих сидіннях означає менше часу, що витрачається на прибирання між рейсами, що дозволяє заощадити більше часу. По суті, час коштує дорого для бюджетного перевізника, тому ці авіакомпанії повинні стежити за тим, щоб літаки продовжували свій рух, і гроші зароблялися.

Бюджетні авіакомпанії побудували всю свою бізнес-модель на стягуванні дешевших тарифів за всіма напрямками, що зрештою дає мандрівникам можливість вибирати, що вони платять. Озвучимо кілька порад. Раніше у вартість авіаквитків входило не лише місце в літаку, а й камера зберігання багажу, обід або два і навіть напій. Але коли ви летить з обмеженим бюджетом, ці зручності є додатковими. При бронюванні квитка переконайтеся, що ви знаєте, що увімкнено, а що ні, щоб не було сюрпризів після прибуття в аеропорт».

Коли ви шукаєте свій рейс, зазвичай пропонується безліч варіантів. Швидше за все, вам не потрібно проводити поглиблене дослідження всіх з них, але можливо корисно заздалегідь вивчити деяку інформацію, щоб уникнути головного болю. Якщо це авіакомпанія, яку ви ніколи раніше не чули, краще перевірити її. Ви повинні перевірити їх показники безпеки та продуктивності.
Обговорити з іншими читачами:
Погода