Наташа Влащенко приєдналася до телеканалу «Україна 24»

На телеканалі «Україна 24» у вересні стартують програми Наташі Влащенко

Коментарі 3237

Із 7 вересня в ефірі загальнонаціонального каналу «Україна 24» стартує лінійка відомих програм Наташі Влащенко, та очікується запуск її нових проєктів. Наташа з командою приєдналася до «Медіа Групи Україна».

«Я переходжу на канал Україна 24 разом із творчою командою своїх проєктів: ми будемо створювати як програми, що вже відомі глядачеві, так і нові. Мені імпонують амбітні плани з розвитку інформаційного телеканалу Медіа Групи Україна. Приєднатися до команди, яка вже довела своє право на лідерство, величезна честь для мене. Осінній інформаційний сезон на Україні 24 буде яскравим. Не перемикайтеся!», – коментує Наташа Влащенко.

Наташа Влащенко – заслужений журналіст України, автор і ведуча програм «Народ проти», «HARD з Влащенко». Працювала заступником головного редактора газети «Сегодня» і головним редактором суспільно-політичного журналу «Публічні люди».

«До команди Україна 24приєднується авторитетна ведуча, журналіст і автор програм Наташа Влащенко. Це, безперечно, подія на медіаринку. Ми, як і обіцяли, створюємо команду зірок, якій під силу побудувати канал-лідер інформаційного простору країни. Вже у вересні в ефірі каналу Україна 24стартують декілька нових яскравих програм, які зможуть підтвердити та зміцнити імідж телеканалу різноманітних думок. Авторські програми Наташі Влащенко прикрасять прайм нашого ефіру», – поділився головний редактор «Новинної Групи Україна» Юрій Сугак.

Не пропустіть із 7 вересня лінійку програм автора та ведучої Наташі Влащенко в ефірі інформаційного каналу «Україна 24».

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода