Національна Асоціація Страховиків України та PointeR Agency оголосили про співпрацю

Національна Асоціація Страховиків України розширює коло співпраці з професійними партнерами у різних сферах діяльності. Починаючи з вересня за комунікаційний напрямок діяльності асоціації, а також за функції зовнішнього пресофісу буде відповідати компанія PointeR Agency.

Коментарі 1491

НАСУ об’єднує страховиків з вітчизняним та іноземним капіталом, які займають провідні позиції на ринку: 20 страховиків Non-Life, частка яких за зборами страхових премій складає близько 61%, а за страховими виплатами близько 70%, та 10 страховиків Life, їх частка за зборами страхових премій складає більше 91%, а за страховими виплатами більше 97%.

«НАСУ – це не просто об’єднання найвпливовіших гравців страхового ринку, а й спільнота визнаних експертів страхової галузі. Прагнучи запровадження високого рівня правил та стандартів діяльності на ринку страхових послуг,      реформування галузі та її розвитку, ми є      майданчиком      для професіоналів страхової діяльності та дотичних сфер, – зазначив Денис Ястреб, генеральний директор НАСУ. – Для нас важливо, щоб наші партнери поділяли нашу візію, розуміли мету наших зусиль. І ми раді, що таким партнером стала компанія     PointeR Agency».

PointeR Agency входить до ТОП-10 PR-агентств України й має у своєму портфоліо понад 100 клієнтів. Агентство співпрацює з великими міжнародними та українськими компаніями з різних сфер, серед яких: медицина та фармацевтика, фінанси, юриспруденція, страхування, енергетика, FMCG та інші.

«Ми маємо великий досвід PR-супроводу компаній та об’єднань на різних ринках, й зокрема – страховому, на якому вже кілька років співпрацюємо з такими компаніями як Madanes, UNIVERSALNA, TASlife та іншими, – зазначила Оксана Куліш, CEO PointeR Agency. – Ми раді представляти інтереси НАСУ. Впевнена, що наш досвід у комунікаціях та експертиза нашого партнера призведе до стрімкого синергетичного ефекту та посилить позиції Асоціації у публічному полі».

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода