Нацрада та Мінінфорполітики вимагають негайно увімкнути всі програми «Українського радіо»

За повідомленням в.о. директора НРКУ Анатолія Табаченка, Кабінет Міністрів України урізав фінансування НРКУ на  понад 3 млн. гривень, що унеможливлює функціонування «Українського радіо» у попередніх обсягах.

Комментарии 2840

Щоб не створювати заборгованості за розповсюдження програм перед Концерном РРТ, керівництво НРКУ вирішило з 9 вересня відключити передавачі на середніх, ультракоротких та ФМ-хвилях. Таким чином, програми першого каналу НРКУ (УР-1) вимкнуті всюди, крім обласних центрів, програми УР-2 («Промінь») і УР-3 («Культура»)поширюються тільки в Києві. А ефіри обласних ДТРК періодично перериваються на тривалі проміжки тиші.

Керівництво НРКУ про своє рішення не попередило Національну раду та Міністерство інформаційної політики України, і ця ситуація стала відома цим органам тільки після факту відключення.

Вимкнення передавачів «Українського радіо» сталося чи не  вперше за всю багаторічну діяльність найдавнішого українського мовника, і ця ситуація у час фактичної війни та напередодні проведення  місцевих виборів є просто катастрофічною.

Юрій Стець, міністр інформаційної політики України заявляє, що на найближчому засіданні Уряду внесе постанову про відновлення фінансування, як дозволить поновити радіомовлення на всій території країни.

Національна рада і Міністерство інформаційної політики України звертаються до Держкомтелерадіо,  у підпорядкуванні якого  перебуває діяльність державного мовника, та до Міністерства фінансів України з вимогою здійснити всі можливі кроки, аби мовлення «Українського радіо» було негайно відновлено у попередніх обсягах.


За матеріалами прес-реліз

Обсудить с другими читателями:
Погода