Natura &Co завершила операцію придбання Avon створенням 4-ї за розміром глобальної косметичної компанії

3 січня 2020 року Natura &Co (NTCO3 – B3) завершила операцію придбання Avon Products, Inc. і призначила нову старшу керівну групу, яка очолить наступний етап розвитку компанії.

Комментарии 1377
Завдяки цій знаковій угоді створена 4-та за величиною в світі косметична компанія, що веде «чисту гру». Natura &Co, яка торгує на фондовій біржі B3 в Сан-Паулу, також планує почати торгівлю через ADR на NYSE (NTCO).
Злиття Avon, Natura, The Body Shop і Aesop значно розширює охоплення багатоканальної мультибрендової групи і робить її безпрецедентним лідером у сфері прямих продажів, забезпечуючи косметичною продукцією понад 200 млн клієнтів у всьому світі.

Використовуючи можливості 6,3 млн консультантів і представників Avon і Natura в режимі онлайн і офлайн, Natura &Co візьме на себе роль лідера в продажах, заснованих на побудові взаємовідносин. Масштабна мережа – понад 3 000 магазинів – і розширення цифрової присутності зміцнять позиції групи в роздрібній торгівлі. Natura &Co буде представлена ​​більш ніж в ста країнах, щорічний валовий дохід компанії складе більш ніж 10 млрд доларів США, а штат налічуватиме понад 40 000 співробітників. Своїм клієнтам компанія надасть широкий портфель взаємодоповнюючих продуктів за ключовими категоріями.

Крім того, як соціально відповідальна компанія, Natura &Co виступає за розширення прав і можливостей жінок, боротьбу з кліматичною кризою та виробництво косметики, що не тестується на тваринах, а також розвиток міцних зв'язків з місцевими громадами.

«Нещодавно Natura відсвяткувала своє 50-річчя. Запросивши Avon, компанію за плечами у якої понад 130 років успішного розвитку, в нашу сім'ю, ми починаємо нову еру в нашій історії. Нас об'єднує спільне бачення, пристрасть до краси і спілкування, тому разом ми станемо ще сильнішими і зможемо зробити світ добрішим і прекраснішим», – зазначив Луїс Сібра (Luiz Seabra), співзасновник Natura.

Базуючись на стратегічних пріоритетах групи, на поточному етапі було створено чотири бізнес-підрозділи:

• Natura &Co Latin America відповідає за облік прибутків і збитків брендів Natura, Avon, The Body Shop в даному регіоні і Aesop у Бразилії. Підрозділ також відповідатиме за глобальні інновації бренду Natura і управління ним;
• Avon (за винятком Латинської Америки) – підрозділ, що відповідає за облік доходів і прибутків усіх сегментів ринку в Європі, Африці, на Близькому Сході і в Азії. Цей підрозділ також буде відповідати за глобальні інновації бренду Avon і управління ним. Окрім цього, у майбутньому підрозділ відповідатиме за виведення бренду Natura на міжнародні ринки за межами Латинської Америки;
• The Body Shop;
• Aesop.

Функції головного виконавчого директора групи виконуватиме Роберту Маркеш (Roberto Marques), Жуау Паулу Феррейра (Joao Paulo Ferreira) обійматиме посаду генерального директора латиноамериканського підрозділу Natura &Co. Нова організація в Латинській Америці допоможе чотирьом брендам групи максимально реалізувати свій потенціал, домогтися згуртованості в діях, збільшити ріст у своїх сегментах ринку.

На посаду генерального директора Avon призначено Анджелу Крету (Angela Cretu). Вона також відповідатиме за діяльність поза межами Латинської Америки, а також за управління брендом Avon в усьому світі.

Генеральним директором The Body Shop залишається Девід Бойнтон (David Boynton). Майкл О'Кіф (Michael O'Keeffe), генеральний директор Aesop з 2003 року, теж залишається на раніше займаній посаді на посаді.

Роберту Маркеш, голова ради директорів Natura &Co і генеральний директор групи, прокоментував: «Я радий працювати разом із досвідченою міжнародною командою, яку ми представили сьогодні. Я пишаюся, що саме мені випала честь вести Natura &Co до нових звершень. Ми прагнемо створити не просто найкращу косметичну компанію в світі, а найкращу косметичну компанію ДЛЯ усього світу. Об’єднавшись із Avon, ми створили сімейство компаній, що працюють безпосередньо зі споживачем і які мають величезну платформу для зростання».

За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода