Названі переможниці всеукраїнської премії «Жінка України 2018»

15 березня 2018 року урочиста церемонія нагородження премією «Жінка України 2018» зібрала в Бальній залі Fairmont Grand Hotel Kyiv найвидатніших представниць українського суспільства, відомих особистостей та експертів з різних сфер.

Комментарии 2716

Режисером заходу виступив Жан Гріцфельдт – відомий дизайнер та діджей. 14 статуеток, створених спеціально для премії відомим українським скульптором Володимиром Цісариком, отримали переможниці в наступних категоріях:

- Здоров’я та медицина – Катерина Яценко

- Психологія та саморозвиток – Світлана Ройз

- Вища освіта – Ольга Поркуян

- Середня освіта – Лілія Гриневич

- Соціальний вклад – Леся Литвинова

- Спорт – Ольга Харлан

- Мода та краса – Марія Маслій

- Культура – Ірма Вітовська

- Шоу-бізнес - Джамала

- Бізнес. Startup – Тетяна Бондарчук

- Бізнес. Підприємництво – Наталія Єремєєва

- Бізнес. Менеджмент – Алла Савченко

- спеціальна номінація – «Натхнення року» - Ольга Войникова

Ведучими святкової церемонії нагородження  в другий раз стали Світлана Катренко та Олександр Скічко. На початку з привітальним словом виступила Президент Edipresse Media Ukraine Інна Катющенко. Потім один за одним на спеціально сконструйовану для заходу сцену підіймали експерти премії та почесні гості і оголошували імена переможниць. Церемонія супроводжувалась виступами струнного квартету Asturia та світловим перформансом від балету А6. Кульмінацією вечора став виступ висхідної зірки українського шоу-бізнесу TAYANNA з композицією «Сила».

Премія «Жінка України 2018» - це справжнє свято жіночності, де можна побачити сотні гарних дівчат, що зуміли знайти баланс між особистим життям та самореалізацією. Бо жінка хоче не тільки бути успішною на роботі, але й відчувати кожного дня щастя, вертаючись додому. Усі наші номінантки можуть стати натхненним прикладом для тих, хто тільки починає свій шлях та показати тим, хто хоче щось змінити в своєму житті, що це можливо. Варто лише зрозуміти, чого ти хочеш, та почати рухатись до цієї цілі. І все обов’язково вийде.

Наталія Бойко, генеральний директор Edipresse Media Ukraine: «Для нашої медіа-компанії премія «Жінка України» - важлива частина реалізації місії робити українських жінок більш щасливими. Героїні премії дарують натхнення та віру в себе мільйонам жінок, допомагають не опустити руки в складних ситуаціях, зробити такий важливий крок на зустріч собі».

Юлія Мелащенко, головний редактор «Единственная»: «Ось уже більше 20 років «Единственная» ділиться історіями жінок. Жінок, які надихають, задають неймовірну висоту і по-справжньому вражають своїми талантами, силою духу, професіоналізмом, прагненням до змін. Власне тому створення цієї премії стало логічним продовженням місії «Единственной» – робити цей світ кращим для жінки. Адже історії успіху наших номінанток – це яскраві приклади небайдужості до людей, своєї справи і ситуації у країні. Я пишаюся, що живу з ними в одному часі. І для мене велика честь розповідати про них».

?

Наталія Вересюк, головний редактор сайту edinstvennaya.ua: «Премія «Жінка України» - унікальна подія, яка надихає жінок бути успішними та дає натхнення йти до поставлених цілей. Ця подія підтверджує, що кожна українська жінка щодня створює унікальні можливості для себе, а також надихає та окриляє тих, хто знаходиться поруч з нею. А ще - українські жінки одночасно можуть бути чудовими мамами та дружинами, і при цьому не забувати про самореалізацію».

По материалам пресс-релиза
Обсудить с другими читателями:
Погода