Названо найпопулярніші кольори авто в Україні за 2022 рік

В Україні користуються попитом авто білого, сірого та чорного кольорів. Уподобання покупців нових та уживаних авто істотно відрізняються.

Коментарі 1189
Стали відомі найпопулярніші кольори автомобілів в Україні. Їх назвали в асоціації "Укравтопром", вивчивши статистику з продажу авто в Україні за 2022 рік.

З'ясувалося, що у покупців нових і вживаних авто переваги різні. Серед нових авто лідером залишається білий: на нього припадає 33% продажів, а найпопулярнішим авто у цьому кольорі є кросовер Renault Duster.

Друге місце – сірий (28% авто). Найчастіше у цьому забарвленні вибирали Toyota RAV4. Третє місце посіли чорні авто (17%) і найбільше серед них Toyota Land Cruiser Prado.

Четвертим став синій (8%), і в цьому забарвленні купували Hyundai Tucson. Замикає п'ятірку червоний (5%), а найпопулярнішою моделлю у цьому кольорі є Nissan Juke.

Серед авто з пробігом переважають сірі – 41%. Найбільше у цьому забарвленні пригнали Renault Megane.

На другому місці – чорний (26%), а моделлю-лідером у цьому кольорі став Volkswagen Passat. Третя позиція – у синього кольору (13%) та в основному цього відтінку авто купували Volkswagen Golf.

Замикають ТОП 5 білий (10%) та червоний (4%) кольори. У цих відтінках найчастіше вибирали Renault Megane.

За матеріалами https://focus.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода