NCG DIEVO в Амстердамі допомагає українським та європейським компаніям

Українська digital-центрична агенція NCG DIEVO, що є частиною холдингу Nostra Communications Group (NCG), тепер офіційно представлена на європейському ринку. Офіс агенції відкрився в Амстердамі (Нідерланди) та вже допомагає українським та європейським компаніям ефективно досягати своїх цілей.

Коментарі 1197

«Агенції холдингу Nostra Communications Group (NCG) вже більше десяти років працюють на зовнішніх ринках: серед іншого − в Європі та Азії, тому відкриття власного офісу в європейській країні стало для нас логічним кроком, − коментує Дмитро Кутовой, засновник холдингу NCG. − Якщо раніше за кордоном ми частіше реалізовували лише окремі просування на ТБ та діджитал-кампанії, то тепер забезпечуємо повний комплекс послуг».

У фокусі агенції − український бізнес, який зберіг виробництво й має достатньо потужностей, щоб спрямовувати продукцію на зовнішні ринки. «Серед наших клієнтів є компанії, які планували опановувати ринки Європи, але через війну вимушені прискоритися. Так само є компанії, які залюбки розвивалися б лише в межах України, для них робота на зовнішніх ринкахце вимушене  рішення», − додає Юрій Огороднійчук, multi-regional account manager NCG.

З 24 лютого увага практично всієї планети прикута до України, раніше майже невідомої для великої кількості країн. Така увага підвищує цікавість до всього українського, зокрема – до історії країни, її культури та продукції. Саме зараз для українських компаній відкрилась можливість додати позитивного контексту у вигляді якісних товарів на полицях, наприклад, Biedronka або Edeka, та отримати споживацьку лояльність. До того ж, просування на ринках країн Європи, як зазначають фахівці, не обов’язково передбачає значні затрати.

«Хоча кожне рішення індивідуальне, зараз ми точно можемо сказати, що вихід на зовнішні ринки із забезпеченням собі частки ринкуце цілком реальна справа, і актуальна саме зараз, коли лояльність до української продукції вища, ніж за будь-яких часів», − каже Дмитро Кутовой.

NCG DIEVO допомагає вийти на ринки країн Євросоюзу і навіть масштабувати бізнес. Хоча основна експертиза NCG DIEVO − це рекламно-комунікаційні послуги, в агенції лише ними не обмежуються. Компанія використовує свої знання та зв’язки на міжнародних ринках, щоб допомагати українським компаніям знаходити нових партнерів і можливості розвитку.

Серед клієнтів NCG − Boinorica, Kimberly-Clark, Київський вітамінний завод, Suzuki, Pripravka, Ariston, Diageo та багато інших. «Більшість клієнтів залишається з нами роками, що вже свідчить про рівень партнерської довіри», − коментує Марина Заверуха, Client Service Head NCG.

Наразі агенція пропонує клієнтам мультирегіональні рішення, що враховують особливості кожної країни. Наприклад, у Німеччині гарно працюють ТБ, друкована преса, Outdoor-формати та радіо, але діджитал-просування не дає очікуваного результату через своєрідність споживацької культури. Тонкощі комунікаційних особливостей таких країн, як Нідерланди, Туреччина, Сербія, Болгарія, Румунія, Молдова, Хорватія та декількох інших також вже добре знайомі фахівцям NCG DIEVO.

«За 17 років існування NCG прискорив розвиток багатьох брендів на ринках різних країн, − каже Дмитро Кутовой. − Ми знаємо, що значить тримати удар, адже пройшли кризи 2008 та 2014 років і навчились відповідати навіть на надзвичайно важкі виклики. Та що важливішеми навчились допомагати клієнтам за будь-яких обставин».  

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода