NCG DIEVO вивело Keep Walking Ukraine на 76% VTR

Високу ефективність кампанії з Міллою Йовович для Johnnie Walker в Україні підтверджено Doubleverify.

Коментарі 752

Кампанія для бренду шотландського віскі №1 у світі Johnnie Walker в Україні реалізована digital-центрічним агентством NCG DIEVO. Клієнт DIAGEO поставив на меті нагадати українцям про найбільш продаваний віскі у світі  у традиційний період свят та стимулювати продажі в онлайн- та офлайн-каналах. Міллу Йовович, відому американську актрису з українським корінням, в кампанії Keep Walking Ukraine можна було побачити в рекламних відео на різноманітних контент-платформах. 

Крокуй вперед, Україно!

Сама кампанія The Walkers: Less Talking, Keep Walking, частиною якої є Keep Walking Ukraine («Крокуй вперед, Україно!»), стала переможцем IPRA Golden World Award у категорії «Міжнародна кампанія». Та її українську реалізацію за результатами теж можна назвати чемпіоном. «Ми досягли VTR реклами у 76%, що є видатним показником, з урахуванням того, що ролики були різного хронометражу», − каже Олена Бармак, Head of Digital NCG.

Серед каналів у просуванні були задіяні соцмережі, Youtube, платформи Smart TV − Megogo та Sweet TV, також  програматик-платформи та топові майданчики з преміальним контентом. Упродовж кампанії фахівці NCG DIEVO підтримували оптимізацію витрат та показів, що вплинуло на результативність кампанії. «Успішність кампанії зумовлена постійною, в реальному часі, оптимізацією розміщення, яке дозволило домогтися результатів кращих від запланованих», − розповідає Ольга Богашко, Senior Account Manager NCG.

 video

За підсумками кампанії охоплено 89% цільової аудиторії, або 3,2 млн осіб, що є перевищенням планових показників на 10%. Середній VTR кампанії склав 76%, що більше від запланованого на 36%. Серед інших результатів, перевищення планових досягнуто в переглядах на 40% та кліків − на 35%.

Найкраще працювала реклама на мобільних пристроях, вони забезпечили 80% всіх переглядів, що підтверджує правильність адаптивної стратегії в просуванні.  «Планування кампанії, контроль та оптимізація її в реальному часі підтверджує високий рівень підготовленості фахівців NCG DIEVO, з якими ми співпрацюємо вже не один рік», − каже Олексій Власков, Digital менеджер брендів DIAGEO, Bayadera Logistic Elite.

Doubleverify показує ефективність

Doubleverify − система для аналізу цифрових медіа, яка вже більше 10 років допомагає компаніям перевірити параметри просування на відповідність задачам та адекватність задіяних інструментів для досягнення цілей. Дані, що надає платформа, дозволяють брендам та агенціям оптимізувати цифрові стратегії в реальному часі.

Ефективність розміщення реклами платформа оцінює за такими параметрами:

  • Brand Suitability − чи відповідає контент бренду, у якому показується його реклама;
  • Viewable − чи відображається реклама на екрані повністю;
  • Authentic Impression − запатентована метрика Doubleverify, яка перевіряє, чи переглянута реклама людиною повністю, у безпечному для бренду середовищі, та чи відбувся показ у межах передбачуваного регіону.

За всіма параметрами, перевіреними Doubleverify, кампанія Keep Walking Ukraine, реалізована NCG DIEVO, відповідає одним з найвищих рівнів ефективності. Brand Suitability при розміщенні в Youtube, де є висока вірогідність потрапити у несприятливий бренду контекст, склав 99%,Viewable дорівнює 94%, а Authentic Impression − 89%.

Агенція NCG DIEVO є частиною холдинга Nostra Communications Group і входить до ТОП медіа-  та digital-агенцій згідно з рейтингами ВРК, IAB та Ringostat. У 2020 році NCG DIEVO стала найефективнішою національною медіа-агенцією за підсумками EFFIE Awards Ukraine.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода