NCG розпочинає співпрацю з продуктами Apple

Рекламно-комунікаційний холдинг Nostra Communications Group у вересні 2022 року став комунікаційним партнером компанії "Asbis-Україна", що є дистрибутором продуктів торгової марки Apple. Співпраця буквально одразу розпочалася з масштабної освітньої кампанії стосовно безпекових характеристик оновленої iOS та нового iPhone. Кампанію розробили й запустили фахівці digital-центричної агенції NCG DIEVO, що є частиною Nostra Communications Group.

Коментарі 1330

«iPhone – це ідеальний для реклами продукт, і ми з радістю приєднались до команди, яка представляє легендарні гаджети в Україні», — коментує Ольга Богашко, Senior Account Manager NCG.

Основним фокусом кампанії стала безпека даних. Питання дійсно нагальне, адже 83% людей у всьому світі зберігають критично важливу інформацію на своїх смартфонах. На жаль, це приваблює злочинців: за одну секунду на Землі зламують близько 68 пристроїв, причому у 71% випадків – з метою дістатись до грошей користувачів.

Саме тому Apple значно підсилила захист нових iPhone. У iOS 16 з’явилась функція Safety Check, що допомагає одним кліком зупинити всі дозволи на відстеження локації й відкликати дані, які надавались сайтам та застосункам раніше. Також користувачі отримують більше контролю за інформацією: можуть змінювати права доступу,  створювати приховані фотоальбоми, чи активувати режим «локдаун». Останній створений для максимальної безпеки – розробники рекомендують його активістам, журналістам та іншим вразливим до атак категоріям користувачів. До того ж, iOS 16 завантажує безпекові апдейти у фоновому режимі й не потребує для цього повного оновлення системи.

Охоплення на мільйони

Для ефективного інформування про ці та інші корисні функції iPhone була створена digital-кампанія, реалізована в медіаканалах та через рекламні прояви в соцмережах. Також були залучені інфлюенсери з багатотисячною аудиторією, які ділились цікавими функціями, що захищають дані. Лише завдяки їхнім аудиторіям вдалося досягти більше мільйона контактів. Це колосальний показник для ситуації з частими відключеннями світла та з урахуванням тих випадків, коли блогери потрапляють у тіньовий бан через відкриту підтримку України.

«Ми домоглися охоплення завдяки роботі блогерів в 1,3 мільйонів контактів, а по медіаканалах досягли його на рівні 2,5 мільйона контактів», – розповідає Ольга Богашко. Перегляди спецпроєкту з онлайн-медіа досягли 165% від планових, що вказує на високий рівень зацікавленості аудиторії в темі безпеки даних

Реакція аудиторії наочно продемонструвала затребуваність публікацій, що вийшли в рамках кампанії. Спецпроєкти на медійних сайтах отримали сотні коментарів, люди залишали свої враження та відгуки під постами блогерів, і, судячи з них, тематика дійсно отримала позитивний відгук від людей, адже безпека даних наразі особливо актуальна.

Співпраця у минулому році була настільки результативною, що в 2023 році вже планується її продовження.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода