Акціонери Twitter підтримали продаж соцмережі Маску

Акціонери Twitter у вівторок проголосували за пропозицію щодо продажу соціальної мережі Ілону Маску за 44 млрд дол - мільярдер намагається через суд вийти з угоди.

Коментарі 1001
"У вівторок акціонери Twitter Inc схвалили викуп Ілоном Маском соцмережі за 44 млрд доларів, передавши результати голосування на судовий розгляд, у якому мільярдер намагається скасувати угоду", - зазначає агентство.

Нагадаємо:

Юристи мільярдера Ілона Маска надіслали низку повісток до суду у справі про угоду щодо придбання Twitter за 44 млрд доларів, у тому числі - співзасновнику та колишньому виконавчому директору Twitter Джеку Дорсі.

Мільярдер Ілон Маск заявив, що може відновити угоду з придбання Twitter, якщо в компанії покажуть, як підтверджується справжність акаунтів у соцмережі.

Мільярдер Ілон Маск викликав головного виконавчого директора Twitter Парага Агравала на публічну дискусію щодо відсотка ботів на платформі.

Twitter заперечив заяви мільярдера Ілона Маска в суді штату Делавер (США) про те, що його обманули, аби підписати угоду про придбання соцмережі.

Twitter намагається знайти докази того, що мільярдер Ілон Маск намагався зірвати фінансування угоди щодо придбання соцмережі за 44 млрд доларів та вивчає його мотивацію щодо відмови від угоди.

Суддя Канцелярського суду Делаверу (США) Кетлін МакКормік оприлюднила офіційний розклад судового розгляду щодо позову Twitter проти Ілона Маска за спробу розірвати угоду про купівлю компанії за 44 млрд дол.

Суд у Делавері (США) вирішив провести прискорений розгляд через відмову Ілона Маска від купівлі Twitter за 44 млрд доларів - він пройде у жовтні та триватиме п'ять днів.

Twitter подав до суду на генерального директора Tesla, мільярдера Ілона Маска, щоб змусити його завершити придбання соціальної медіа-компанії за 44 мільярди доларів.

Bloomberg анонсував, що Twitter подасть до суду на Маска за відмову від покупки соцмережі.

9 липня стало відомо, що Ілон Маск розриває угоду на 44 млрд доларів на купівлю Twitter.

Маск стверджує, що має право вийти з угоди, оскільки Twitter не надав йому достатньо інформації про бізнес компанії.

Адвокати Маска звинуватили Twitter у тому, що він "не надав або відмовився" передати інформацію, яка допомогла б Маску та його команді встановити справжню кількість ботів або спам-акаунтів на платформі соціальної мережі.

За матеріалами Економічна правда
Обговорити з іншими читачами:
Погода