Не лише престиж. Як навчання у найкращих приватних школах Києва дає цінний внесок у майбутнє вашої дитини?  

Як тільки дитина сягає 6-річного віку, на її батьків накладається велика відповідальність — вибір школи, в якій їй належить вчитися. Це місце має дати як добре відомі знання формул і правил, а й життєво необхідні навички, без яких дітям 21 століття складно адаптуватися у суспільстві. Саме таке комплексне навчання сьогодні пропонують найкращі приватні школи Києва, що здаються на перший погляд занадто дорогими, але можуть вплинути на майбутнє вашого сина чи дочки.

Коментарі 708
Зазвичай, при виборі школи батьки намагаються знайти хорошу державну школу неподалік будинку, розпитуючи то у знайомих, то у друзів. Але як це часто трапляється: те, що підходить одній дитині, може виявитися зовсім непридатним для іншої. Державні школи завжди наголошують на базових предметах, не поділяючи дітей за їх особливостями, навичками та захопленнями. У цей час приватні школи практикують виключно індивідуальний підхід навчання, під час якого у класі не 35, а максимум 15 людина. Це лише одна з особливостей, яка поєднує найкращі приватні школи в сучасних європейських країнах, і Україна — не виняток. До того ж, не у всіх державних школах країни сьогодні можна залишити дітей з ранку до вечора, де вони спочатку відвідають уроки, зроблять домашні завдання під наглядом вчителя, отримають п'ятиразове харчування, сходять на улюблений гурток і після цього зможуть поїхати додому відпочивати та проводити час із батьками.

Завдяки тому, що всі педагоги дбайливо і з повагою ставляться до дитини, вже з раннього віку в неї закладається здатність відчувати себе на рівних із дорослими людьми, не боятися з ними спілкуватися і сміливо заявляти про себе. Дитина почувається безпечно в такому середовищі, і, як правило, їй легше розкриватися як особистість у такому середовищі. Він не боїться сказати, якщо йому щось незрозуміло чи з кимось із однокласників виник конфлікт. Саме тому в найкращих приватних школах Києва дітей вчать бути не всезнайками в конкретних галузях, а насамперед — людьми зі своїм поглядом та думкою, яку вони можуть пояснити, довести та відстояти у дорослому житті. Схожий підхід успішно практикує приватна «Новопечерська Школа», де педагоги прищеплюють дітям ініціативність, лідерство, самостійність та відповідальність. На їхню думку, це навички, які потрібні не лише для життя, а й для побудови кар'єри.

Якщо говорити про конкретні вміння та знання, крім стандартних предметів, які викладаються у найкращих приватних школах Києва, то особливе місце приділяється інформаційній, фінансовій та підприємницькій грамотності, а також вивченню іноземних мов. Вже давно не секрет, що деякі з них видають після закінчення своїх випускників сертифікати міжнародного зразка, з якими вони можуть вільно поїхати вчитися до Канади, США чи Великобританії. Розмовляти змалку англійською та вміти поводитися з кишеньковими грошима — найпростіша та перша база, яку закладають найкращі приватні школи Києва дітям ще на початку навчання.
Крім того, такі заклади дають дітям якісну освіту, в них не забувають нагадувати, що навчання в житті — не найголовніше. Крім шкільних уроків та домашніх завдань, є також захоплення, інтереси, хобі, та й загалом цікаве насичене життя. За цю частину теж відповідають педагоги, які працюють у найкращих приватних школах, викладаючи творчі предмети та провідні спортивні гуртки. Наприклад, одна з відомих приватних шкіл Києва – «Креативна Міжнародна Дитяча Школа» – пропонує своїм учням навіть літні тематичні табори. У них є все, що необхідно для гарного відпочинку дитини, яка тривалий час присвятила себе навчанню і нарешті готова вирушити в захоплюючу подорож зі своїми однокласниками. Ці табори зазвичай відкриваються на зміни в екологічних чистих регіонах України та пропонують дітям триразове харчування, майстер-класи та квести. Погодьтеся, показати дитині, що в житті потрібно не тільки працювати та постійно вчитися, а ще й відпочивати – важлива частина формування її особистості.

Окрім таборів, на базі найкращих приватних шкіл завжди відкриті й додаткові гуртки з різними заняттями. Гімнастика, танці, кераміка, акторська майстерність, плавання чи фортепіано — навчитися бажаної навички можна прямо в рамках школи, не намагаючись знайти викладачів «на боці». По-перше, це спрощує розпорядок дня дитини: та й батьків теж. По-друге, дитина займається всім необхідним "на місці", а не катається від одного викладача до іншого. По-третє, школа асоціюється вже в нього не з місцем, в якому потрібно «відсидіти і швидше поїхати додому», а де крім уроків, на нього чекає цікавий гурток, зустріч з іншими дітьми та заняття, яке йому до душі. Тим більше, що вибір активностей після основних уроків у приватних школах дійсно величезний і на кожному з них використовуються сучасні матеріали та корисні навчальні техніки.
Таким чином, навчальні програми, які сьогодні успішно практикуються у найкращих приватних школах Києва, допомагають дітям зайняти своє місце у суспільстві та навчитися знань, які стануть для них навіть не сходинками, а прямим ліфтом до бажаної професії. Вони ретельніше і точніше готують їх до іспитів і до вступу як до національних університетів та коледжів, так і до європейських закордонних. І цілком імовірно, що коло спілкування, яке можна завести в таких навчальних закладах, може також позитивно вплинути на життя вашої дитини. Адже, крім красивих класів і досвідчених педагогів, найкращі приватні школи дають високий рівень мислення, при якому дитина з дитинства вчиться дивитися на світ набагато ширше, ніж це дозволяють робити в державних установах.

Партнерский матеріал
Обговорити з іншими читачами:
Погода