Український ІТ-продукт Nebula разом із караоке-застосунком Smule створив плейлист для кожного знаку зодіаку

Український ІТ-продукт Nebula разом із найбільшим у світі караоке-застосунком Smule створив астрологічний плейлист для 470 мільйонів користувачів

Коментарі 1331

Астрологічний застосунок Nebula, який створює українська IT-компанія OBRIO, та караоке-застосунок Smule запустили спільний проєкт для аудиторії понад 470 мільйонів користувачів з усього світу. Разом вони створили плейлист, натхненний гороскопом для кожного знаку зодіаку на 2023 рік. 

Продукти Smule та Nebula — найпопулярніші у своїх нішах. Smule отримала нагороду «Найкраща кампанія для розважальних програм» на App Growth Awards 2022 за свій Runtastic Challenge, створений спільно з Adidas.

Nebula неодноразово потрапляла у рейтинг найкращих астрологічних застосунків за версією Cosmopolitan, Make use Of, Well+Good та інших велнес, лайфстайл та технічних медіа. Експерти застосунку є контриб‘юторами багатьох світових видань, а також про нього згадували в The New York Times.

Ідея спільного проєкту у лідерів ринку виникла під час знайомства представників команд на Web Summit та була реалізована у рекордні терміни — всього чотири тижні, один з яких — новорічні канікули.

«Як і багато українських бізнесів, OBRIO продовжує розвиватися. Для нас важливо не зменшувати своїх амбіцій, а розвивати свої продукти на міжнародному ринку. Я пишаюся, що 2023 рік для нас почався із партнерства зі світовим лідером ринку. Вірю у силу творчих колаборацій, адже вони водночас дають користувачам цінний контент і приносять користь бізнесу. Для нас це дає можливість підтримувати українську армію та команду у цей нелегкий час», — ділиться Олександр Федоров, CEО і засновник продуктової IT-компанії OBRIO, яка створює застосунок Nebula.

«Музика формує наше життя, сприяючи спілкуванню та самовираженню. У партнерстві з Nebula ми надаємо нашій спільноті можливість відчути музику по-новому, персоналізовано, надихаємо на творчість і єдність у новому році», — каже президент Smule Білл Бредфорд.

Плейлист складається з 12 пісень, кожна з яких характеризує знак зодіаку та сферу життя, яку буде сприятливою для нього у 2023 році. Основу плейлиста складають відомі хіти, саундтреки з мультфільмів і фільмів. Користувачі можуть обрати, як заспівати пісню — соло, дуетом чи навіть групою, запросити своїх друзів приєднатися до них або обрати когось на платформі. Він доступний безкоштовно для усіх користувачів застосунку Smule з 20 січня по 20 лютого. 

За матеріалами пресрелізу 

Обговорити з іншими читачами:
Погода