Нейромережу від Google влаштували на роботу в фаст-фуд

Нейромережам знаходять все нові й нові застосування. Як відомо, вони вміють дуже вправно систематизувати інформацію, виділяти головне, робити висновки тощо. Ці вміння знадобилися мережі швидкого харчування Wendy's, яка найняла ШІ на роботу.

Коментарі 977
Що робить нейромережа

Нейромережевий чатбот від Google у тестовому режимі почав працювати на прийомі замовлень у мережі швидкого харчування Wendy's. Його головна мета — скоротити довгі черги в ресторанах за рахунок потокового передавання даних щодо замовлень. Виконавчий директор Wendy's каже, що розмова клієнта з чатботом у процесі замовлення нічим не відрізняється від звичайного співробітника. Ба більше, покупець може навіть не зрозуміти, з ким він спілкується.

Для роботи у фаст-фуді ШІ використовує модель природної мови від Google, яка вивчила весь перелік продуктів у меню.

Чатбот навіть уміє робити додаткові продажі, пропонуючи взяти більшу порцію або з соусом.

Нейромережа вміє розпізнавати скорочення та сленг, які використовують клієнти під час замовлення, хоча іноді з цим виникають складнощі: наприклад, бот пропонує людині коктейль Frosties, але в підсумковому замовленні клієнт може назвати продукт просто молочним коктейлем без уточнення, і нейромережа повинна зрозуміти, що йдеться саме про Frosties.

Іншою проблемою є шум, оскільки клієнтів на вулиці може бути погано почути через шум дороги поблизу, музику чи пасажирів на задньому сидінні автомобіля – це важко навіть для людини, а машина може не розрізнити який звук видає клієнт, а який лунає зі стороннього джерела.

На даному етапі технологія лише збирає дані про замовлення і передає їх реальному працівникові, який все й обробляє. Але вже зараз він з успіхом замінює касирів, які приймають замовлення.

Якщо ШІ покаже себе достатньо гарно, він, імовірно, в майбутньому замінить частину персоналу ресторанів. Повноцінно його планують запустити вже у червні в одному з закладів США.

За матеріалами https://24tv.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода