«Немає мови – немає народу»: серія тематичних відеороликів в межах проєкту «Плюсуй українську»

7 лютого група 1+1 media спільно з WAW та МКІП запустили масштабний проєкт «Плюсуй українську», спрямований на популяризацію української мови та культури.

Коментарі 879

З-поміж багатьох ініціатив, які обʼєднує проєкт, стартувала серія відеороликів, створених командою WAW: альтернативне медіа, на важливі теми щодо вивчення української мови, національної ідентичності, історичних впливів рф на українську самобутність тощо.

У першому відео йдеться про те, як українську мову, культуру та сам народ відкрито знищували протягом сотень років московські царі та імператриці, радянські вожді і тепер – путінська росія.

«У 2014 році росіяни, окупувавши та анексувавши українські Крим та частину Донецької і Луганської областей, почали переслідування української мови та знищення української літератури… А навчальні заклади піддали тотальній русифікації. Ще гіршою ситуація стала під час російського повномасштабного вторгнення в Україну у 2022 році – коли на захоплених росіянами українських територіях усіх носіїв української мови та культури піддають фізичним тортурам і просто вбивають», –  йдеться у відео. 

 video

Тематичні відеоролики доступні до перегляду та поширення на YouTube-каналах: 1+1 media, 1+1, ТСН. А також у соціальних мережах Instagram та Facebook – WAW, МКІП, 1+1 та 1+1 media. 

Ключова мета роликів, які публікуватимуться щотижня на Digital-майданчиках та транслюватимуться на телебаченні – ввести поняття «інформаційна гігієна» при споживанні контенту серед українців та продемонструвати, як якісно може змінитися життя кожного, якщо почати розмовляти українською чи всіляко покращувати свої знання мови.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода