Nemiroff оголошує про співпрацю з Proximо Group і стає імпортером брендів Jose Cuervo, Bushmills, Kraken і Sexton в Україні

Nemiroff (ТОВ "ЛВН ЛІМІТЕД") анонсує новий напрямок розвитку компанії в ролі імпортера і оголошує про співпрацю з компанією Proximо Group на території України.

Комментарии 8796
З 1 січня 2020 року Nemiroff став офіційним імпортером всесвітньо відомих брендів Jose Cuervo, Bushmills, Kraken і Sexton в Україні, які входять в портфель преміальних спиртних напоїв Proximo.

"Будучи одним з лідируючих світових горілчаних брендів, ми раді використати досвід і експертизу нашої команди в новому напрямку в ролі імпортера. Упевнений, ця співпраця принесе ефект синергії для всіх брендів в портфелі компанії," - прокоментував Юрій Сорочинський, генеральний директор Nemiroff.

«У Nemiroff є все необхідне для зростання наших брендів в Україні - знання ринку і споживача, налагоджена система дистрибуції і, що не менш важливо, спільне бачення стратегії - курс на преміумізацію і розвиток культури споживання міцного алкоголю," - додав Олексій Дмитрієв, регіональний представник Proximo Group.

За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода