NEQSOL Holding в Україні призначив Володимира Лавренчука директором регіонального офісу

NEQSOL Holding оголосив про призначення Володимира Лавренчука директором регіонального офісу в Україні.

Коментарі 1399

Володимир Лавренчук – керівник вищої ланки з більш ніж 35-річним досвідом роботи в різних сферах бізнесу. У 2020 році Володимир Лавренчук приєднався до холдингу у ролі члена ради директорів Vodafone Україна – телекомунікаційної компанії, яка входить до складу NEQSOL Holding і обслуговує близько 19 мільйонів абонентів в Україні.

Раніше пан Лавренчук протягом 15 років був головою правління Райффайзен Банку Аваль, однієї з найбільших фінансових установ України, а також був віце-президентом Європейської Бізнес Асоціації.

«У новій ролі я планую зосередитись на пошуку інвестиційних проектів та нових рішень для холдингу в Україні – ринку, який є перспективним та багатообіцяючим для такого стратегічного інвестора, як NEQSOL Holding», - повідомив Володимир Лавренчук, регіональний директор NEQSOL Україна.

Додаткова інформація:

NEQSOL Holding - це диверсифікована група компаній, що працюють в різних галузях і країнах. Основні напрямки діяльності – нафтогазова, телекомунікаційна, високотехнологічна і будівельна галузі.

Група компаній працює в Великобританії, США, Туреччині, Азербайджані, Україні, Грузії, Казахстані, ОАЕ та інших країнах.

У грудні 2019 року NEQSOL Holding завершив операцію з купівлі Vodafone Україна, а наприкінці 2020 року у зв'язку з планами щодо подальшого розвитку бізнесу в Україні холдинг відкрив представництво в Україні.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода