Nestlé в Україні розширила імпорт продуктів з ЄС

Компанія Nestlé в Україні доповнила асортимент власного портфелю імпортованими з країн Європейського Союзу кулінарними продуктами та дитячим харчуванням. Компанія вирішила це зробити задля забезпечення українців необхідними продуктами харчування та підтримки продовольчої безпеки в країні.

Коментарі 1163
Серед категорій додаткового імпорту - дитяче харчування, продукти швидкого приготування та спеції. Продукція категорії кулінарних продуктів завозиться з Польщі і Словаччини та представлена брендами Maggi та Winiary: добре відомими для споживачів вермішеллю, супами та пюре швидкого приготування, а також сумішшю спецій для приготування. Дитяче харчування представлене кашами Nestlé, що завозяться з Польщі. Ці кулінарні продукти та дитяче харчування імпортуються на територію України для продажу в торгових мережах.

Задля забезпечення продовольчої безпеки в країні та здійснення оперативного та максимального наповнення магазинів продуктами харчування компанія імпортує товари без зазначення на кожній одиниці продукції відповідного маркування українською мовою. Такий механізм імпорту компанія реалізує у відповідності до Постанови Кабінету міністрів України за No234 від 09.03.2022 р. «Про заходи, щодо забезпечення і умовах воєнного стану безперебійного постачання імпортованих харчових продуктів і кормів».

При цьому партії зазначених продуктів супроводжуються інформацією про харчовий продукт, викладеною державною мовою. Таку інформацію про харчовий продукт українською мовою споживачі можуть знайти в точці продажу та на сайті компанії www.nestle.ua.

В той же час, компанія з першого дня війни надає гуманітарну допомогу необхідними продуктами харчування та напоями для українців та їхніх домашніх улюбленців. Компанія вже пожертвувала майже 2800 тонн продукції для підтримки українців як всередині країни, так і в сусідніх державах де перебувають українські біженці. Nestlé в Україні передала вже 1700 тонн продуктів харчування для підтримки всіх регіонів України.

Фото: https://depositphotos.com.​

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода